Rihanna uczy dzieci z Afryki, że 3 minus zero to zero

2017-06-08 13:24
Rihanna uczy matematyki dzieci z Malawi
Autor: fot. youtube.com / kanał Global Citizen Rihanna uczy matematyki dzieci z Malawi

Rihanna poleciała do jednego z najbiedniejszych krajów świata, gdzie odwiedziła jedną ze szkół. Rihanna pomagała dzieciom w nauce matematyki, ale chyba zaliczyła fatalną wpadkę.

Rihanna wraz ze swoją fundacją odwiedziła uczniów w szkole we wschodnioafrykańskim Malawi. Gwiazda muzyki od lat zajmuje się zapewnieniem dostępu do dobrej edukacji dla dzieci z najbiedniejszych rejonów świata, za co z resztą została ostatnio wyróżniona prestiżową nagrodą od najlepszej uczelni świata - Uniwersytetu Harvarda w USA. Wygląda jednak na to, że przy okazji swojej ostatniej wizyty piosenkarka zaliczyła niezłą wtopę. Czy Rihannie nie umie liczyć?

Rihanna uczy matematyki dzieci z Afryki

Ile to jest trzy minus zero? Już każdy uczeń podstawówki bez wahania jest w stanie poprawnie rozwiązać takie proste działanie matematyczne. Na nagraniu z wizyty Rihanny w szkole w Malawi odkryliśmy coś niepokojącego. Na tablicy, przy której znana artystka wciela się w rolę nauczycielki, widnieje zapisane kredą działanie z błędnym wynikiem: 3 - 0 = 0. Czy to możliwe, że Rihanna nie zauważyła takiej pomyłki?

Pełne nagranie dokumentujące wizytę Rihanny w Afryce możecie obejrzeć poniżej.

Nawet największa wpadka Rihanny nie równa się temu, co spotkało bohatera filmu Bóg seksu! Trudno o większego pechowca! Obejrzyjcie film online i zobaczcie największy przypał ever:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze