Rekin wdarł się do klatki z nurkiem [VIDEO]

2017-05-05 17:09
Rekin wdarł się do klatki z nurkiem [VIDEO]
Autor: fot. youtube.com / kanał Gabe and Garrett Rekin wdarł się do klatki z nurkiem [VIDEO]

Czterometrowy drapieżnik włamał się do metalowej klatki, w której znajdował się nurek. Mrożące krew w żyłach nagranie ma już ponad 20 mln wyświetleń na YouTube.

Szokujący filmik, na którym widać, jak ogromny rekin wdziera się do metalowej klatki z uwięzionym w niej nurkiem, to jeden z najbardziej przerażających hitów internetu. Jak do tego doszło? Mierzący około cztery metry rozjuszony drapieżnik w pogoni za przynętą przez przypadek dostał się do klatki dla nurków. Trzeba jednak przyznać, że w przypadku tego pechowego turysty można zdecydowanie mówić o wielkim szczęściu w nieszczęściu. Nurkowi ostatecznie bowiem nic się nie stało, a należy wiedzieć, że żarłacz biały należy do jednego z najbardziej niebezpiecznych dla człowieka i agresywnych gatunków zwierząt na naszej planecie.
>> Jak bez wysiłku zarobić ponad milion złotych w dwa dni? To nie jest reklama!

Rekin dostał się do klatki dla nurków

Przerażający filmik nagrany został w okolicach wyspy wulkanicznej Guadalupe w Meksyku przez fotografa i podróżnika Bucka Forestera. Mężczyzna opublikował nagranie na swoim kanale na YouTube o nazwie Gabe and Garrett, gdzie zazwyczaj wstawia materiały dotyczące swoich synów. Pełną wersję krążącego w sieci filmiku możecie obejrzeć już teraz poniżej.

 

Z niektórymi rekinami lepiej nie zadzierać! Chociaż nurek z przerażającego filmiku przeżył konfrontację z potworem, tyle szczęścia nie mieli bohaterowie filmu Rekin cycojad. Co ich spotkało? Zobaczcie na eskaGO!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze