Red Bull KontroWersy 2022 - poznaliśmy pierwszych zawodników, którzy zawalczą na bitwie freestylowej!

2022-10-04 17:29
KontroWersy 2022
Autor: Materiały prasowe

Cykl bitew freestylowych powraca! Kto w tym roku wygra Red Bull KontroWersy? Te-Tris, Bober i Milu - to oni będa oceniać występy zawodników, którzy zawalczą o najwyższą stawkę. Kto znalazł się wśród zawodników? Kiedy odbędzie się kolejne edycja popularnej bitwy? Oto wszystkie najważniejsze informacje.

Red Bull KontroWersy 2022 nadchodzą! To już kolejna edycja bitew freestylowych w formule 1 vs 1, które odbywają się w Polsce od 2017 roku. Do tej pory laureatami pojedynków na słowa zostawali: Radzias, Wawrzyn i aż trzykrotnie Koro. Tego ostatniego ponownie zobaczymy na scenie, więc emocji na pewno nie zabraknie. Poznaliśmy już połowę finalistów, których łącznie będzie 16! O oprawę muzyczną zadba Dj Lazy1, a całość poprowadzi Rudanacja.

Ukryty przekaz QUEBONAFIDE | ESKA XD - Ale to już było #51

KontroWersy 2022 - ZAWODNICY

Wiemy już na pewno, że podczas tegorocznej edycji bitwy freestylowej, Red Bull KontroWersy, zmierzą się ze sobą m.in. jej pierwszy zwycięzca - Wawrzyn oraz trzykrotny mistrz - Koro. Obok nich, wśród tzw. dzikich kart pojawią się wielokrotnie nagradzani i doświadczeni zawodnicy, którzy nie raz sprawiali spore kłopoty swoim rywalom - Kaz, Oset, Iwo, Cerber, Ksywa i Marzec. Takie zestawienie pozwala przypuszczać, że żaden z nich łatwo nie ustąpi i czekają nas moce, widowiskowe pojedynki freestylowe. Występy freestylowców oceniać będzie jury w składzie: Te-Tris, Bober i Milu.

KontroWersy 2022 - DATA, BILETY

Tegoroczna edycja bitwy zaplanowana jest na 8 października 2022. Wydarzenie odbędzie się we Wrocławiu, w Akademia Club. Podobnie jak w latach ubiegłych nie zabraknie klasycznych, pełnych emocji pojedynków na rymy i słowa w formule 1 vs 1. Jednak Red Bull KontroWersy to również zabawa konwencją, więc obok standardowych rozwiązań można spodziewać się ciekawych i zaskakujących rund. Jakich konkretnie? Tego dowiemy się podczas wydarzenia. Do tej pory na bitwach pojawiało się m.in. komplementowanie przeciwnika, losowanie dźwięków czy rundy storytellingowe.

Wspomniani wyżej freestylowcy to połowa z 16 finalistów. Brakującą 8 wyłoni jury podczas odbywających się w dniu wydarzenia eliminacji. Udział w nich wziąć mogą osoby pełnoletnie posiadające bilet wstępu na wydarzenie i zgłoszone za pośrednictwem formularza online dostępnego na stronie www.redbull.pl/kontrowersy

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze