Ray Dalton - Do It Again

i

Autor: Materiały prasowe

Ray Dalton z nowym singlem. Do It Again będzie hitem wiosny?

2023-03-20 15:46

Do It Again to następca przeboju Call It Love z Felixem Jaehnem. Ciężko o bardziej adekwatny tytuł singla. Dwukrotnie nominowany do Grammy Ray Dalton ma szansę ponownie podbić listy przebojów. Do It Again może być wakacyjnym hitem!

Artysta z Seattle zyskał rozgłos dzięki współpracy z Macklemorem i Ryanem Lewisem nad multiplatynowym Can’t Hold Us. Utwór zajął szczyt czterech list Billboardu, a w 2013 roku był najczęściej odtwarzanym utworem na Spotify. Teledysk do piosenki przyniósł mu dwie nagrody MTV Video Music Awards. Później przyszedł czas na przeboje In My Bones (2020) oraz Manila z Alvaro Solerem. We wrześniu artysta zaprezentował taneczny hit z Felixem Jaehnem Call It Love. Dalton jest absolutnym ulubieńcem publiczności. Ma na koncie wiele uznanych występów na takich festiwalach, jak Ö3 Donaufestival czy SWR 3 New Pop. W zeszłym roku gościł w The Voice Kids jako drugi trener drużyny Solera.

Od listonosza do gwiazdy muzyki. Nathan Evans z nową piosenką

Jakie piosenki królują na polskich ulicach? | Dokończ piosenkę Best off

Ray Dalton - Do It Again

Najnowszy singiel potwierdza, że Ray jest profesjonalistą. Do It Again pozwala nam oderwać się od codzienności na co najmniej trzy minuty. Jego wokal i tekst piosenki rozgrzeją nasze serca, przygotowując nas na letnie upały.

The Chemical Brothers z nowym singlem. Na pewno wykonają go w Polsce!

Moją misją od początku jest inspirowanie ludzi muzyką i sprawienie, by zapomnieli o swoich problemach. Chcę napełniać życia innych radością oraz nadzieją.

Która gwiazda jest twoją bratnią duszą? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź!

Pytanie 1 z 10
Wolisz muzykę, filmy czy imprezy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE