Ralph Kaminski

i

Autor: AKPA // screen z Instagrama @ralphkaminski

gwiazdy

Ralph Kaminski kiedyś. Tak wyglądał jako mały chłopiec!

2023-08-23 14:18

Ralph Kaminski od najmłodszych lat jest związany z muzyką. Dowodem na prawdziwość tych słów jest wideo, jakie artysta zamieścił w swoich mediach społecznościowych. Fani wokalisty otrzymali możliwość zobaczenia jego archiwalnego występu ze szkolnego przesłuchania. Nagranie pochodzi z 2002 roku.

Ralph Kaminski - nagranie z dzieciństwa robi furorę! Wokalista, który z każdą kolejną erą muzyczną odnosi coraz większe sukcesy, jest znany nie tylko ze swoich zdolności wokalnych, ale również dystansu do siebie. Każdy z koncertów Ralpha to doskonale przygotowane show pełne tańca, muzyki oraz poczucia humoru. Piosenkarz regularnie żartuje z fanami, a pozostawione przez niego w sieci wpisy były nawet tematem rozmowy w show Kuby Wojewódzkiego. Kaminskiemu nie obce są też zmiany wizerunku. Idąc śladem legend popu, artysta zmienia image przy okazji premiery nowego wydawnictwa. W związku z tym wielu internautów, którzy trafili na jego twórczość w ostatnich latach, zastanawia się, jak wokalista wyglądał w przeszłości. Za pośrednictwem mediów społecznościowych autor hitów Kosmiczne energie i Bal u Rafała podzielił się uroczym nagraniem z 2002 roku. Miał wtedy 12 lat.

Tak Ralph Kaminski wyglądał na początku kariery. Dopiero później całkowicie zmienił styl

Roksana Węgiel vs. HITY 2005

Ralph Kaminski w dzieciństwie

Muzyka była obecna w życiu Ralpha od najmłodszych lat. Wokalista, jak wielu innych reprezentantów polskiej sceny, brał udział w licznych konkursach talentów i apelach szkolnych. W 2002 roku podczas zorganizowanego w Jaśle przesłuchania Szkolne Hity 2002 młody artysta brawurowo wykonał utwór Pełny luz, kochana mamo. Fani są zachwyceni i dostrzegają podobieństwa do tego, co dziś prezentuje na scenie już jako dojrzały artysta z bogatym dorobkiem.

Czy ten chłopiec już wiedział, że go nazywać będą kiedyś legendami?

Ruchy zostały do dziś! ❤️

Ruch sceniczny został do dziś 😍 ❤️ - czytamy pod wideo.

Zobaczcie sami!

Sonda
Lubisz twórczość Ralpha Kaminskiego?