Rafał Brzozowski ogłasza konkurs dla fanów! Sprawdź na Eska.pl, jak zdobyć autograf wokalisty! [VIDEO]

2013-01-28 16:03

Rafał Brzozowski przygotował dla swoich fanów konkurs w którym można wygrać jego autograf! Zobacz na Eska.pl co należy zrobić, aby zdobyć autograf twórcy Tak Blisko oraz Katrina.

Rafał Brzozowski przygotował dla fanów niespodziankę! Na Facebooku opublikował informację o konkursie, w którym wygrać można autograf wokalisty. Zobacz na Eska.pl jaką wiadomość skierował do fanów Rafał Brzozowski:

Przygotowałem dla Was mały konkurs, w którym do wygrania kartki, które widać poniżej na zdjęciach. Co zrobić, aby wygrać? Wystarczy napisać, która z moich piosenek podoba się Wam najbardziej? Czy to będzie Tak blisko, Katrina a może jeszcze inna? Dla 3 osób, które najciekawiej uzasadnią i opiszą wybór piosenki, w nagrodę otrzymają kartkę :) Konkurs trwa do dnia jutrzejszego, godziny 12:00! :) Pozdrawiam! :)

Zobacz na Eska.pl zapis videoczatu z Rafałem Brzozowskim

Rafał Brzozowski zadebiutował w programie The Voice Of Poland. Znany jest z przeboju wakacji 2012, czyli Tak Blisko! Piosenka została Hitem Lata podczas zeszłorocznej edycji Eska Music Awards. Kilka tygodni temu ukazał się nowy singiel Rafała w duecie z Liberem zatytułowany Katrina, który potrzebował tylko kilku dni, aby stać się jedną z najpopularniejszych polskich piosenek początku 2013 roku.

Zobacz Tak Blisko - Rafał BrzozowskiNie czytałeś jeszcze?

Hit-Boy będzie rapował na płycie Britney Spears


EPNasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze