Rafał Brzozowski ogłasza konkurs dla fanów! Sprawdź na Eska.pl, jak zdobyć autograf wokalisty! [VIDEO]

2013-01-28 16:03

Rafał Brzozowski przygotował dla swoich fanów konkurs w którym można wygrać jego autograf! Zobacz na Eska.pl co należy zrobić, aby zdobyć autograf twórcy Tak Blisko oraz Katrina.

Rafał Brzozowski przygotował dla fanów niespodziankę! Na Facebooku opublikował informację o konkursie, w którym wygrać można autograf wokalisty. Zobacz na Eska.pl jaką wiadomość skierował do fanów Rafał Brzozowski:

Przygotowałem dla Was mały konkurs, w którym do wygrania kartki, które widać poniżej na zdjęciach. Co zrobić, aby wygrać? Wystarczy napisać, która z moich piosenek podoba się Wam najbardziej? Czy to będzie Tak blisko, Katrina a może jeszcze inna? Dla 3 osób, które najciekawiej uzasadnią i opiszą wybór piosenki, w nagrodę otrzymają kartkę :) Konkurs trwa do dnia jutrzejszego, godziny 12:00! :) Pozdrawiam! :)

Zobacz na Eska.pl zapis videoczatu z Rafałem Brzozowskim

Rafał Brzozowski zadebiutował w programie The Voice Of Poland. Znany jest z przeboju wakacji 2012, czyli Tak Blisko! Piosenka została Hitem Lata podczas zeszłorocznej edycji Eska Music Awards. Kilka tygodni temu ukazał się nowy singiel Rafała w duecie z Liberem zatytułowany Katrina, który potrzebował tylko kilku dni, aby stać się jedną z najpopularniejszych polskich piosenek początku 2013 roku.

Zobacz Tak Blisko - Rafał BrzozowskiNie czytałeś jeszcze?

Hit-Boy będzie rapował na płycie Britney Spears


EPGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze