Radosław Paszko - Wiejski Koks

i

Autor: screen z instagrama/wiejskikoks

Radosław Paszko - Wiejski Koks, wiek, wzrost, waga, stodoła. Kim jest zawodnik Fame MMA 16?

2022-10-20 15:42

Radosław Paszko, czyli Wiejski Koks, który zasłynął stworzeniem innowacyjnej siłowni w stodole. Zawodnik Fame MMA 16 stworzył urządzenia do ćwiczeń, które niemal w całości składają się z drewnianych elementów! Kim naprawdę jest Wiejski Koks? Ile lat ma Radosław Paszko?

Radosław Paszko - kim jest? Wiek, wzrost, waga Radosława Paszko interesują nie tylko widzów Fame MMA, ale również fanów tiktokera. Wiejski Koks, czyli Radosław Paszko jest stolarzem, któremu popularność przyniosły TikToki pokazujące, w jaki sposób dba o swoją formę. Wiejski Koks charakteryzuje się tym, że swoje treningi nagrywa w stodole, na drewnianych, ręcznie wykonanych maszynach. Jego pierwszy TikTok, na którym pokazywał efekty 10-letniego treningu zobaczyło prawie 900 tysięcy osób! W swoich social mediach skupia się na diecie i sportowym stylu życia. Siłownia to niejedyne zamiłowanie Wiejskiego Koksa. Radosław Paszko uwielbia motocykle, które często pokazuje na swoim Instagramie i TikToku.

Fame MMA 16 - DATA, BILETY, KARTA WALK, MIEJSCE. Kiedy jest i kto walczy na Fame MMA 16?

tak MIESZKAJĄ gwiazdy FAME MMA [LINKIMASTER, NITROZYNIAK] | ESKA XD - Hotplota #44

Radosław Paszko - wiek

Ile lat ma Wiejski Koks? Radosław Paszko ma 27 lat. Niestety nie jest znana jego dokładna data urodzin.

Radosław Paszko - wzrost

Wielu zastanawia się ile wzrostu ma Radosław Paszko. Niestety dokładny wzrost Wiejskiego Koksa nie jest znany. Jednak z miłośnik sportu nie należy do najniższych osób i z pewnością ma ponad 175 cm.

Fame MMA 16 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 5.11.2022?

Radosław Paszko - waga

Ile waży Wiejski Koks? Waga Radosława Paszko nie została nigdzie podana. Ciężko stwierdzić, ile zawodnik może ważyć.

Radosław Paszko - stodoła

Ogromną popularność przyniosły mu ćwiczenia w stodole. Radosław Paszko zrobił swoją prywatną siłownię w drewnianej stodole. Zawodnik Fame MMA jest z zawodu stolarzem, więc postanowił wykorzystać swoje umiejętności, do stworzenia czegoś wyjątkowego. Wiejski Koks do swoich treningów używa niemal wyłącznie drewnianych maszyn! Zbudował swoje własne hantle z drewna, ławkę do brzuszków i wiele innych maszyn, które jak przyznaje, świetnie sprawdzają się do budowania formy siłowej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE