QUIZ: Sprawdź, jaki zapach do Ciebie pasuje!

2020-03-23 12:00 Materiał partnerski
Zapach
Autor: iStock Zapach

Nie możesz znaleźć zapachu, który podkreśliłby Twoją wyjątkową osobowość i idealnie Cię dopełniał? To nie takie proste! Zwłaszcza że dostępnych nut zapachowych są dziesiątki, a każda z nich wyraża zupełnie coś innego. Słodkie, egzotyczne, świeże, morskie, owocowe, orzeźwiające... Sprawdź w naszym quizie, jaki zapach powinien Cię otaczać.

QUIZ: Sprawdź, jaki zapach do Ciebie pasuje! Na to, jak postrzegają nas inni, składa się kilka elementów - zapach jest również jednym z nich. To, jak pachniemy nie tylko my sami, ale także nasz dom, bardzo dużo mówi o naszej osobowości i stylu. Co więcej, zapach możemy dobierać odpowiednio do naszego nastroju czy też pory roku, jednak większość z nas ma swoje preferencje zapachowe, do których zawsze wraca. Wiesz, już, jaki zapach najlepiej pasuje do Ciebie? Podpowiedź znajdziesz w tym quizie!

Wiesz już, jaki aromat najbardziej pasuje do Ciebie i Twojego temperamentu? Stworzone dla siebie nuty zapachowe znajdziesz w świecach zapachowych i aerozolach Glade®. Zapach Twojego domu może być zgodny z Twoja osobowością i nastrojem!

Glade PLUM PASSION PULSE to zapach, w którym dominuje odważna kombinacja cierpko-słodkich nut śliwki z ziołowymi tonami tymianku i jałowca. Kwiatowe serce zapachu dopełniają wyraziste akcenty tonki i cynamonu. Z kolei CITRUS SUNNY BEATS to zapach, który dodaje energii i wprawia w optymistyczny nastrój dzięki smakowitym aromatom różowego grejpfruta i suszonych w słońcu owoców cytrusowych w połączeniu z cierpką nutą czerwonej porzeczki.

Najnowsze