QUIZ: Co cię spotka latem?

2018-07-06 13:41
QUIZ: Co cię spotka latem?
Autor: Fot. Coca-Cola Wakacyjna impreza

Jesteś ciekaw, na jaką niespodziankę możesz liczyć w te wakacje? Rozwiąż ten quiz i przekonaj się, jakie plany czekają cię w tym roku!

Szalony wyjazd, a może odpoczynek nad morzem..? W gwiazdach jest już zapisane, co czeka cię w te wakacje! Jeśli chcesz się przekonać, na jakie niespodzianki możesz liczyć, rozwiąż nasz quiz. Możesz być naprawdę bardzo mocno zaskoczony rezultatem! Pewnie nawet nie wiedziałeś, że twoje preferencje mają ogromny wpływ na to, jak ułożą się twoje wakacyjne plany!

QUIZ: Co cię spotka latem?

">

Każda z tych rzeczy naprawdę może cię spotkać dzięki akcji WOW momenty nakręca Coca-Cola! Co należy zrobić, żeby wziąć udział w letniej loterii? Wystarczy zebrać kody spod nakrętek Coca-Cola i innych napojów, ściągnąć aplikację WOAH lub wejść na stronę WOAH.com i zarejestrować się. Po wprowadzeniu kodów na WOAH zaznaczasz, na jaką nagrodę chcesz przeznaczyć kod i czekasz na losowanie. Pomóż sobie spełnić swoje wakacyjne marzenia!

Partnerem artykułu jest Coca-Cola - organizator letniej loterii.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze