Quebonafide - nowa płyta Romantic Psycho pełna gwiazd. Wybierz swój ulubiony kawałek!

2020-04-02 10:46 MK
Quebonafide
Autor: YouTube/QueQuality

Quebonafide wie, jak wywołać wielkie poruszenie. Popularny raper powrócił do swojego doskonale znanego wizerunku w mistrzowski sposób. Mianowicie, poprzez klip do numeru promującego jego najnowszy album Romantic Psycho Japan Edition. Ku zaskoczeniu słuchaczy, na płycie znalazło się wiele niespodzianek w postaci duetów z popowymi artystami. Na ESKA.pl to wy decydujecie, który z kawałków zamieszczonych na krążku najbardziej przypadł wam do gustu!

Quebonafide - płyta Romantic Psycho Japan Edition 2020 to prawdziwe zaskoczenie, a zarazem spełnienie marzeń wszystkich fanów rapera. 1 kwietnia, Quebo zdecydował się na porzucenie wizerunku informatyka i powrót do doskonale znanej wszystkim wersji siebie. Artysta ujawnił tajemnice swojego wizerunku w najnowszym klipie do kawałka SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ. W niespełna dobę, wideo zostało odtworzone w serwisie YouTube ponad dwa miliony razy i dotarło na sam szczyt najważniejszego notowania, czyli karty na czasie.

Nie ma się co dziwić, zainteresowanie nowym wydawnictwem Quebonafide było ogromne. Wielkie sukcesy w sieci odniosły opublikowane przez rapera kawałki ROMANTICPSYCHO czy też Jesień, w których gościnnie pojawili się Taco Hemingway i Natalia Szroeder. Krążek Romantic Psycho Japan Edition zawiera dużo więcej muzycznych niespodzianek. Kuba Grabowski, bo tak naprawdę nazywa się Quebonafide, postawił na współpracę z artystami reprezentującymi różne gatunki muzyczne. Wśród gości, których można posłuchać na płycie, znaleźli się między innymi Daria Zawiałow, Ralph Kaminski czy też Mrozu. Raper zaprosił do współpracy też innych przedstawicieli środowiska hip-hopowego, między innymi Matę, którego singiel Patointeligencja również okazał się wielkim hitem.

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Quebonafide - album Romantic Psycho. Wybierz najlepszy numer!

Album Romantic Psycho Japan Edition trafił 1 kwietnia w ręce fanów, którzy zdecydowali się na zamówienie krążka jeszcze w pre-orderze. Pierwsze recenzje są zachwycające! Wielbiciele twórczości Quebo nie ukrywają, że właśnie na taki materiał czekali z niecierpliwością. Na ESKA.pl już teraz możecie zagłosować na najlepszy, waszym zdaniem, numer z najnowszego krążka rapera. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór jest naprawdę trudny. Pod uwagę wzięliśmy również bonus tracki.

Najnowsze