Quebonafide nokautuje Mariusza Wacha! Piosenka Benz-Dealer odniesie światowy sukces?!

Quebonafide nokautuje Mariusza Wacha! Piosenka Benz-Dealer odniesie światowy sukces?!
Autor: Kamil Kotarba Quebonafide nokautuje Mariusza Wacha! Piosenka Benz-Dealer odniesie światowy sukces?!

Lata oczekiwań, lata niecierpliwości, lata doniesień - fani zastanawiali się, czy zapowiedziana piosenka Benz-Dealer, faktycznie została nagrana po tym, gdy kilka lat temu zapowiedział to Quebonafide. Teraz wszystko stało się jasne! Raper z Ciechanowa oficjalnie stworzył wspólny utwór z gwiazdą rapu, Tommy Ca$hem!

Quebonafide i Tommy Cash - piosenka Benz-Dealer rozgrzała internautów. Oficjalny teledysk, 30 minut po premierze miał 100 tysięcy wyświetleń w serwisie YouTube, co tylko pokazuje, jak bardzo fani czekali na ten utwór. Prace na projektem trwały ponad dwa lata. W międzyczasie w sieci pojawiło się mnóstwo plotek na temat domniemanej współpracy artystów. W Benz Dealer Quebonafide oraz Tommy Cash, jeden z najbardziej ekscentrycznych raperów na scenie międzynarodowej, zabierają nas na przejażdżkę przez świat mrocznych fantazji, gdzie szara rzeczywistość zderza się z symbolami przepychu i luksusu. W teledysku gościnnie pojawia się mistrz wagi ciężkiej, Mariusz Wach. Wideo wyreżyserował Sebastian Pańczyk. Za produkcję odpowiada DOBRO, a za postprodukcję Platige Image.

Te piosenki napisał Ed Sheeran

Quebonafide i Tommy Cash - piosenka Benz-Dealer

Nie jest to pierwsza współpraca Quebonafide z zagranicznym artystą o międzynarodowej randze. W utworze Matcha Latte gościnnie pojawia się Mick Jenkins – jeden z najpopularniejszych obecnie raperów młodego pokolenia na światowej scenie hip-hopowej.

Najnowsze