Pusha T w Polsce 2016: data, miejsce, bilety

2016-03-23 12:06
Pusha T w Polsce 2016: data, miejsce, bilety
Autor: Fot. Instagram Pusha T wystąpi w Palladium

Pusha T wystąpi w Polsce w 2016 roku. Amerykański raper zagra koncert w ramach trasy Darkest Before Dawn. Gdzie i za ile kupić bilety na koncert Pusha T w Polsce? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

Pusha T w Polsce 2016 zagra koncert w ramach trasy koncertowej Darkest Before Dawn. Ostatni raz artysta gościł w naszym kraju w 2014 roku podczas Open’er Festival. W trakcie ogłoszonej trasy koncertowej Pusha T będzie promować swój nowy album King Push, którego premiera zapowiedziana jest na kwiecień 2016. Pusha T jest postacią doskonale znaną wszystkim fanom hip-hopu. Rozpoznawalność zyskał jako połowa duetu Clipse, który ściśle współpracował z The Neptunes, zarówno przy ich własnych produkcjach, jak i np. przy debiutanckim singlu Justina Timberlake’a Like I Love You. Od 2009 roku Pusha T poświęca się jednak przede wszystkim karierze solowej. 

Pusha T w Warszawie 2016

Amerykański raper w ramach trasy koncertowej odwiedzi Warszawę. Jego koncert odbędzie się 3 maja 2016 roku. Wydarzenie miało mieć miejsce w klubie Palladium. Organizatorem wydarzenia jest agencja Go Ahead.

[AKTUALIZACJA]

Koncert został przeniesiony do klubu Proxima. Wcześniej zakupione bilety zachowują ważność.

>>>Koncerty 2016 w Polsce: Justin Bieber, Rihanna, Ellie Goulding, Macklemore. Pełna lista gwiazd na ESKA.pl

Pusha T w Polsce 2016 - bilety

Bilety na koncert byłego członka zespołu Clipse są już w sprzedaży. Wejściówki kosztują 115 zł i 130 zł. Bilety na koncert można kupić poprzez stronę go-ahead.pl, biletomat.pl, eventim.pl, ebilet.pl, ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn. 

On the road again...#ImagineTheBag #DarkestBeforeDawn Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Pusha T (@kingpush)

 

>>Rockowe koncerty 2016: kto wystąpi w Polsce w 2016 roku? The Cure, Korn, Megadeth...

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze