Premiery w Radiu ESKA 18.12.2020: Kaen i Ewelina Lisowska, R3hab i inni w New Music Friday!

i

Autor: Effective Records / Kaen / CYB3RPVNK Premiery w Radiu ESKA 18.12.2020: Kaen i Ewelina Lisowska, R3hab i inni w New Music Friday!

Premiery w Radiu ESKA 18.12.2020: Kaen i Ewelina Lisowska, R3hab i inni w New Music Friday!

2020-12-18 12:24

New Music Friday w Radiu ESKA 18 grudnia to solidna dawka nowości, które mają szansę stać się hitami już na początku 2021 roku. Z nowym utworem wrócił Kaen, który do swojego numeru Kwarantanna zaprosił Ewelinę Lisowską. Sprawdźcie już teraz listę premier na ESKA.pl!

Premiery w Radiu ESKA 18.12.2020 wprawią was w dobry nastrój i pozwolą zapomnieć o otaczającej nas rzeczywistości. W przedostatni piątek tego roku zostawimy wam do oceny nowy, imprezowy numer, pod którym podpisuje się R3hab, czyli trzynasty DJ na świecie według DJ Mag. 18 grudnia to również dzień premiery nowej piosenki Kaena. Raper zaprosił do współpracy Ewelinę Lisowską, która o nowej piosence opowiedziała o poranku w Obudź się na Jankesa na antenie Radia ESKA: - Myślałam, że ten utwór będzie przeterminowany, a tu wprowadzili kwarantannę narodową. Zastanawiam się, jakie jeszcze pasje w sobie rozwijać. Uprawiam kickboxing, malowałam i chyba wrócę do farb. 

Krystian Ochman na Eurowizji 2021? Solowo nie, ale chętnie z Alicją Szemplińską!

New Music Friday w Radiu ESKA 18.12.2020 - premiery

Koniec roku coraz bliżej, a my nie zwalniamy tempa, jeśli chodzi o nowości muzyczne na naszej antenie. W końcu wszystkie hity zaczynają się w ESCE! 18 grudnia 2020 swoją premierę ma nowy singiel kazachskiego producenta znanego jako Imanbek. Twórca remiksu Roses powraca z numerem Goodbye. Oto premiery, które usłyszycie w Radiu ESKA:

  • Kaen & Ewelina Lisowska - Kwarantanna
  • R3hab - Ones You Miss
  • PAST PRESENT feat. Rewind & Play and Deep West - Free
  • Besomorph, Behmer, Lunis - What I've Done
Sonda
Bitwa Hitów - grudzień 2020 - tydzień 3
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE