Post Malone nagra album country?

i

Autor: Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER Post Malone nagra album country?

Post Malone nagra album country? To jedno z marzeń rapera

2022-06-17 13:08

Jeden z najpopularniejszych amerykańskich raperów ma dość nietypowe marzenie. Post Malone wyznał, że bardzo chciałby nagrać album country! Skąd jego zamiłowanie do muzyki tak odmiennej od brzmień, które nagrywa na co dzień. Znamy odpowiedź i jest ona bardzo wzruszająca! Ma związek z rodzicami artysty.

Post Malone marzy o nagraniu albumu country! To nie pierwszy raz kiedy artysta zasugerował, że muzyka country ma specjalne miejsce w jego sercu. Skąd wzięło się u rapera zamiłowanie do nietypowego brzmienia? W swoim najnowszym wywiadzie raper opowiedział dlaczego. Miłością do country zaraziła go jego mama, która zawsze puszczała mu w aucie największe hity tego rodzaju muzyki podczas podróży samochodem. Post Malone wiele razy coverował również utwory country - między innymi I'm Gonna Miss Her Brada Paisleya oraz You Can Have The Crown Sturgill Simpson.

Post Malone, jakiego nie znacie. O tych faktach wiedzą tylko najwierniejsi fani

Ala Tracz rapuje hit Maty!

Nic mnie nie powstrzymuje przed zrobieniem albumu country i po prostu wstawieniem go na YouTube. Jestem człowiekiem, mam prawo to zrobić. Dzielę swój czas pomiędzy wiele różnych rzeczy, uwielbiam koncertować i uwielbiam kontakt z fanami...uwielbiam też pisać i robić bity, a także dbać o moją rodzinę. - wyznał artysta

Post Malone - album 2022

3 czerwca ukazał się najnowszy album rapera pt. Twelve Carate Toothache. Jest to 4 album artysty i składa się z 14 kawałków. Krążek został bardzo pozytywnie odebrany przez krytyków oraz fanów artysty, którzy czekali na jego nowe wydawnictwo od 2019 roku.

Sonda
Lubisz twórczość Post Malone?

Post Malone ojcem?

Informacja o tym, że raper chciałby nagrać album country to nie jedyna niespodzianka, którą podzielił się ostatnio z fanami. Raper potwierdził ostatnio, że został ojcem małej dziewczynki! Niedługo planuje również ślub z matką swojego dziecka!