Polskie piosenki 2014 na lato: jest wśród nich przebój wakacji 2014? Posłuchaj u nas! [PLAYLISTA]

2014-07-16 15:27

Nowe polskie piosenki 2014 zalały rynek muzyczny w naszym kraju przed wakacjami. Czy wśród tych piosenek po polsku jest kawałek, który ma szansę zostać hitem lata 2014? O to pytamy Was serwując na ESKA.pl numery nagrane przez naszych rodzimych artystów. Słuchajcie, komentujcie i decydujcie już teraz!

Nowe polskie piosenki 2014 mamy dla Was na ESKA.pl w specjalnej playliście przed zbliżającymi się wakacjami. Wszystko to ze względu na to, że wśród piosenek po polsku - nagranych i wydanych stosunkowo niedawno - widzimy kilka prawdziwych kandydatów do tytułu hitu lata 2014. Na naszej liście debiuty, come backi, wokaliści i wokalistki - naprawdę jest czego słuchać i w czym wybierać.

Honey i Grzegorz Hyży przekonali nas nawet dwoma kawałkami. Honorata Skarbek oprócz GPS, dzięki współpracy z Lubertem, przed wakacjami 2014 prezentuje się nam także w utworze Niemożliwe. Z kolei znany z X Factora wokalista może pochwalić się coraz większą popularnością Na chwilę a już zza rogu wygląda kolejny singiel - Wstaję.

>>> Koncertowy rozkład jazdy 2014 - Polska. Gdzie i kiedy zagrają największe gwiazdy?

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zostawić Was z nowymi piosenkami po polsku 2014 na naszej stronie. Zapraszamy do słuchania, komentowania i głosowania w sondzie pod zdjęciem.


> posłuchaj Agata Dziarmagowska - Mogę wszystko, nic nie muszę> posłuchaj Ewa Farna - Tajna misja> zobacz Ewelina Lisowska - We mgle> zobacz Jula - Nieśmiertelni> zobacz Honorata Skarbek Honey - GPS> posłuchaj Lubert ft. Honorata Skarbek Honey - Niemożliwe> posłuchaj Lubert ft. Doda - Hej> zobacz Grzegorz Hyży & TABB - Na chwilę> posłuchaj Grzegorz Hyży & TABB - Wstaję> zobacz Artur Strączek - Nasza krótka historia> zobacz Edyta Górniak - Your High> zobacz Mrozu feat. Sound'n'Grace - Nic do stracenia> posłuchaj Dawid Kwiatkowski - 3 żywiołyJB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze