Polska Miss Euro 2016 wystąpiła w Mam Talent 2022! TYM pokazem chciała wygrać program

i

Autor: Bartek Syta/Polska Press/East News // Mirosław Sosnowski / TVN Polska Miss Euro 2016 wystąpiła w Mam Talent 2022! TYM pokazem chciała wygrać program

Polska Miss Euro 2016 wystąpiła w Mam Talent 2022! TYM pokazem chce wygrać program

2022-10-11 13:04

Polska Miss Euro 2016 i Mistrzostw Świata w Rosji 2018 dała popis umiejętności i faktycznie pokazała, że ma talent! Pracowała nad nim, w ostatnich latach i skutki są faktycznie imponujące. Gwiazda trybun na meczach piłkarskich zdecydowała, że to czas zawalczyć o swoje marzenia. Pojawiła się w programie Mam Talent, co możecie zobaczyć na naszej stronie!

Spis treści

  1. Marta Barczok - kim jest?
  2. Marta Barczok w Mam Talent 2022 - występ

Polska Miss Euro 2016 wystąpiła w Mam Talent 2022, co oznacza, że nie porzuciła marzeń o wielkiej karierze i jeszcze większej sławie! Już teraz może mówić o sukcesie, bo po latach nieaktywności medialnej ponownie zwróciła na siebie uwagę i sprawiła, że media zainteresowały się jej osobą. Tym bardziej, że otrzymała szansę od jurorów i przeszła do kolejnego etapu. Marta Barczok, bo o niej mowa, postanowiła dać wyjątkowy pokaz umiejętności, które szlifowała w ostatnich latach. Co takiego zaprezentowała? Jak zareagowali jurorzy?

MECZE REPREZENTACJI POLSKI 2023 w piłkę nożną - kiedy i z kim gra Polska? [TERMINARZ]

Jadwiga Krowiak i Sara Kreis w Mam Talent wyginają się do hitu Sanah. Jurorzy zaniemówili!

Marta Barczok - kim jest?

Marta ma 34 lata, obecnie mieszka w Londynie i jest księgową. Marta lubi piłkę nożną. Jest zagorzałym kibicem polskiej reprezentacji: była na wszystkich dużych imprezach kibicować Polakom, jeździ na mecze kwalifikacyjne do kraju, a jej ulubionym klubem angielskim jest Tottenham. Barczok była gwiazdą okładki magazynu dla mężczyzn. Jej marzeniem jest wystąpić za kilka lat na Stadionie Narodowym przed meczem Reprezentacji Polski jako skakankowa-cheerleaderka.

Marta Barczok w Mam Talent 2022 - występ

Marta Barczok w Mam Talent 2022 postanowiła pokazać swoje umiejętności, jeśli chodzi o skakanie na skakance. Swoją przygodę ze skakanką rozpoczęła w czasie pandemii w 2020 roku. Postawiła sobie wówczas wyzwanie wykonania 100 skoków bez skuchy. Codziennie skakała na balkonie, zwiększając swoje umiejętności. Swój cel osiągnęła po miesiącu. Rok później zaczęła trenować różne tricki: oglądała tutoriale na Youtube i ćwiczyła metodą prób i błędów.

Juror Mam Talent skrytykowany przez uczestnika. "To zupełnie niedojrzałe"

Jurorzy docenili zacięcie polskiej Miss Euro 2016, jej pracowitość, dlatego uznali, że warto dać szansę i zakwalifikowali ją do dalszej części programu. Marta Barczok wkrótce pojawi się w kolejnym odcinku Mam Talent 14!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE