Polska - Meksyk 2017: TRANSMISJA, GODZINA, SKŁAD, SĘDZIA

i

Autor: fot. EAST NEWS Polska - Meksyk 2017: TRANSMISJA, GODZINA, SKŁAD, SĘDZIA

Polska - Meksyk 2017: TRANSMISJA, GODZINA, SKŁAD, SĘDZIA

2017-11-13 12:43

Polska - Meksyk 13 listopada 2017 odkryje tajemnice i pokaże w jakiej formie naprawdę są nasi piłkarze. Jak nazywa się sędzia? Kto zagra od pierwszych minut? I w końcu gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Ściąga dla wszystkich kibiców - na ESKA.pl!

Polska - Meksyk 2017: transmisja, godzina, sędzia i skład reprezentacji to informacje, które przydadzą się nawet najbardziej zorientowanym kibicom. Podrzucamy je w jednym miejscu na ESKA.pl. Drugie towarzyskie i jednocześnie ostatnie spotkanie naszej reprezentacji w 2017 roku odbędzie na Stadionie Energa w Gdańsku. Widowisko zobaczy komplet publiczności. Dla samego Adama Nawałki to kolejna szansa, by sprawdzić i zastosować różne warianty gry. Mamy nadzieję, że okażą się one skuteczne. 

Polska - Meksyk 2017: transmisja TV i online

Gdzie oglądać mecz Polska - Urugwaj 13.11.2017? Transmisja w TV odbędzie się na ogólnodostępnej antenie. Spotkanie zobaczycie odpalając TVP 1. Co z osobami, które będą mogły oglądać tylko i wyłącznie transmisję w internecie? Jeśli chcecie zobaczyć Polska - Urugwaj online, to będzie to możliwe na stronie sport.tvp.pl. Spotkanie skomentują Jacek Laskowski i Radosław Gilewicz.

MŚ Rosja 2018 - POLSKA TABELA. Z kim gramy, kiedy, wyniki

Autor: brak danych

  MŚ Rosja 2018 - polska tabela interesuje nas najbardziej. Z kim gra Polska na MŚ 2018? Kiedy mecz? Jakie są wyniki spotkań w naszej grupie? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w jednym miejscu! Nasi po świetnej grze w eliminacjach do Mundialu w najnowszym rankingu FIFA

Polska - Meksyk 2017: GODZINA meczu

O której mecz Polska - Meksyk? Pierwszy gwizdek punktualnie o godzinie 20.45. Wynik spotkania poznamy najpóźniej o godz. 22.30. Każdy, kto posiada TVP Sport o godzinie 18.45 pozna opinie ekspertów w studio w Warszawie.

Polska - Meksyk 2017: SKŁAD

Kto zagra w meczu Polska - Meksyk? Skład poznamy na godzinę przed pierwszym gwizdkiem. Na boisku nie zabraknie zapewne nowych zawodników. Szanse gry moga otrzymać Jarosław Jach, Przemysław Frankowski, Rafał Kurzawa i Jakub Świerczok.

Mundial 2018 - terminarz. Kiedy mecze?

Autor: brak danych

  Mundial 2018 - terminarz meczów przyda się wszystkim kibicom, którzy nie chcą przegapić najważniejszych starć. Oczywiście wiele osób interesuje również kwestia tego, kiedy gra Polska. Na MŚ Rosja 2018 nasi znaleźli się po świetnej grze w eliminacjach.

Polska - Meksyk 2017: SĘDZIA

Mecz Polska - Meksyk 13 listopada w Gdańsku poprowadzi Oliver Drachta. Austriacki sędzia nigdy nie gwizdał w trakcie meczu dorosłej reprezentacji Polski. Prowadził za to mecz Lecha Poznań z Videotonem Szekesfehervarem, wygrany przez klub z Wielkopolski 3:0.

Mecze Polski 2018/2019 w piłce nożnej. Z kim i kiedy gra Polska?

Autor: brak danych

  Mecze Polski 2018/2019 w piłce nożnej - z kim i kiedy gra Polska? Kompletny terminarz podrzucamy w jednym miejscu na ESKA.pl! Wszyscy kibice doskonale wiedzą, że w nadchodzących miesiącach najważniejsze będą dla nas MŚ Rosja 2018. Polska zagra na rosyjskim turnieju jako