Polska - Kolumbia 2018: SKŁAD na mecz 24.06.2018. Jaki skład Polski?

2018-06-24 21:16
Polska - Kolumbia 2018: SKŁAD na mecz 24.06.2018. Jaki skład Polski?
Autor: FOT. BARTEK SYTA / POLSKA PRESS / EAST NEWS Polska - Kolumbia 2018: SKŁAD na mecz 24.06.2018. Jaki skład Polski?

Kto zagra w meczu Polska - Kolumbia? Skład reprezentacji Polski na drugi mecz na mistrzostwach świata w Rosji - poznacie na ESKA.pl

Polska - Kolumbia 2018: skład na mecz 24 czerwca poznacie na ESKA.pl! Reprezentacja Polski musi wygrać, by mieć jeszcze szanse awansu do fazy pucharowej. W pierwszym składzie zabrakło Thiago Cionka, który zebrał złe oceny po meczu z Senegalem. Do końca o grę przeciwko Kolumbii walczył Glik, ale sztab nie ma pewności, czy kontuzja barku się nie odnowi podczas spotkania.

Polska - Kolumbia 2018: skład na mecz 24.06.2018

Skład Polski na mecz z Kolumbią podajemy w tym miejscu. Mówiło się, że Polska z Kolumbią zagra w bardzo rewolucyjnym składzie. Pod dużym znakiem zapytania stał występ Arkadiusza Mlika i Kuby Błaszczykowskiego. Okazało się, że niepewny gry w podstawowej jedenastce był również Kamil Grosicki! Nie zawiódł trenera, ale podobnie jak Błaszczykowski i Milik ma być częścią planu taktycznego. Nawałka chce mieć silną ławkę rezerwowych, czym zaskoczy Kolumbijczyków w drugiej połowie.  

Polska - Kolumbia: skład na mecz 24.06.2018 wygląda następująco: Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Jan Bednarek, Michał Pazdan - Bartosz Bereszyński, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Jacek Góralski, Maciej Rybus - Robert Lewandowski, Dawid Kownacki. Zagramy zestawieniem 3-5-2.

Japonia zremisowała z Senegalem, więc przegrany meczu Polska - Kolumbia na pewno odpadnie na etapie fazy grupowej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze