Polsat Festiwal: Giganci w Sopocie 2020 - co się będzie działo? [RELACJA]

2020-05-23 9:48 RW
Polsat Festiwal: Giganci w Sopocie 2020 - co się będzie działo? [RELACJA]
Autor: Polsat / materiały prasowe Polsat Festiwal: Giganci w Sopocie 2020 - co się będzie działo? [RELACJA]

Sopot bez polsatowskiego festiwalu 2020? Nic podobnego! Po raz kolejny, specjalnie dla widzów Polsatu, 23 maja widzowie wybiorą się w muzyczną podróż do Opery Leśnej, by przypomnieć sobie artystów i przeboje, które wszyscy znamy i kochamy! A żeby tradycji stało się zadość, to już następnego dnia, razem z ulubieńcami kabaretowymi, będziemy śmiać się z najlepszych skeczów, gagów i żartów. Nie może Was zabraknąć przed telewizorami!

Polsat Festiwal: Giganci w Sopocie 2020 - co się będzie działo? Jego znakiem rozpoznawczym był szczery uśmiech, bujna czupryna i trąbka. Wspólnie uczcimy trzecią rocznicę śmierci Zbigniewa Wodeckiego, wspominając Jego cudowny głos, który tyle razy rozbrzmiewał na sopockiej scenie.  Usłyszymy Rzuć to wszystko, co złe, Chałupy welcome to, Z Tobą chcę oglądać świat: (w duecie z Natalią Szroeder), Zacznij od Bacha i kultową już dla wielu pokoleń Pszczółkę Maję.

Przypomniane zostaną także niezwykle charyzmatyczne wokalistki, które zawsze porywały do wspólnej zabawy całą publiczność - Beatę Kozidrak z zespołem Bajm w utworach Co mi Panie dasz, Nie ma wody na pustyni i Józek nie daruję Ci tej nocy oraz Agnieszkę Chylińską w takich przebojach jak Kiedy powiem sobie dość zespołu O.N.A., Drzwi (O.N.A.), Nie mogę Cię zapomnieć i Królowa łez z zeszłorocznego, urodzinowego koncertu wokalistki.

Te HITY rządzą w maju! Nowości muzyczne, które musicie znać

Polsat Festiwal: Giganci w Sopocie 2020 - co się będzie działo?

Nie zapominamy też o wielbicielach punk-rocka! Przypomnimy Państwu niezapomniane występy grupy T.Love i i ich piosenki, które śpiewają już kolejne pokolenia. Będzie więc i  IV Liceum Ogólnokształcące, To wychowanie (z gościnnym udziałem Kasi Kowalskiej), Chłopaki nie płaczą i Warszawa. Koncerty, wprost z pustej Opery Leśnej poprowadzi Krzysztof Ibisz.To będzie muzyczny wieczór pełen wzruszeń i pozytywnych emocji.   

To jednak nie koniec atrakcji. Już następnego dnia, Operę Leśną opanują artyści komediowi. W ich najlepszych skeczach zobaczymy ulubieńców sceny kabaretowej, miedzy innymi Kabaret Neonówka , Kabaret Moralnego Niepokoju, Limo, formację Skeczów Meczacych, Kabaret Młodych Panów ,Kabaret Ani Mru Mru i Paranienormalni. Tym razem w roli gospodarza wystąpi niezastąpiony Piotr Bałtroczyk, który ze swojego domu na Warmii połączy się na z niektórymi z artystów, by porozmawiać o tym jak radzą sobie z obecną sytuacją i czego im brakuje. Przygotujcie się na wieczór pełen żartów i doskonałej zabawy oraz na mnóstwo śmiechu!

Najnowsze