Polak stylistą Katy Perry i Nicki Minaj. Zdolny i seksowny Johnny Wujek!

2017-08-07 13:56
Johnny Wujek: kim jest polski stylista Katy Perry?
Autor: fot. East News Johnny Wujek: kim jest polski stylista Katy Perry?

Johnny Wujek to jeden z najbardziej cenionych stylistów w USA. Sprawdź, co wiemy o Polaku, który ubiera Katy Perry i wiele innych wielkich gwiazd. Na ESKA.pl. mamy dla was jego najseksowniejsze zdjęcie!

Kim jest Johhny Wujek? Pochodzący z Polski stylista wybiera i szyje stroje m.in. dla samej Katy Perry! Poza sukcesami w pracy i znajomością z największymi amerykańskimi gwiazdami show-biznesu, popularny stylista może się także pochwalić niezwykle seksownym ciałem, które dumnie prezentuje m.in. na swoim Instagramie. Na ESKA.pl mamy dla was garść informacji o Johnnym Wujku oraz jego najgorętsze fotki.

Johnny Wujek - kim jest polski stylista Katy Perry?

Johnny Wujek wyjechał do USA jako dziecko razem z rodzicami. Swoją karierę w Stanach zaczął od pracy modela. W wieku 20 lat został zauważony przypadkiem przez agencję Next Model Management na imprezie urodzinowej. Już podczas swojego pierwszego zlecenia szedł na wybiegu na dobroczynnym pokazie Dolce & Gabbana w domu Stevena Spielberga.

Johnny Wujek dzięki swojej pracy zna się i przyjaźni m.in. z takimi gwiazdami jak Katy Perry, Adam Lambert, Nicki Minaj, Miley Cyrus, Kim Kardashian czy Mischa Barton.

Najnowsze