Pogoda długoterminowa styczeń 2018 - śnieg i mróz? Prognoza pogody już znana!

i

Autor: Fot. Tomasz Kawka/East News Pogoda długoterminowa styczeń 2018 - śnieg i mróz? Prognoza pogody już znana!

Pogoda długoterminowa styczeń 2018 - śnieg i mróz? Prognoza pogody już znana!

2017-12-26 21:37

Jaka pogoda w styczniu 2018? Spadnie śnieg czy będzie sucho? Prognoza do sprawdzenia - na ESKA.pl!

Pogoda długoterminowa styczeń 2018 już znana! Sprawdziliśmy dla was, jaki będzie styczeń w Polsce! Prognoza pogody przyda się osobom, które z okazji ferii szkolnych, planują urlop ze swoimi pociechami. Według najnowszych przewidywań synoptyków pogoda w styczniu 2018 będzie zwiastować szybkie nadejście wiosny. W niektórych miastach często na niebie pojawi się słońce i temperatura przekroczy 5 stopni Celsjusza.

Pogoda długoterminowa styczeń 2018 - jaka prognoza?

Jaki będzie styczeń 2018? Pogoda w pierwszym miesiącu Nowego Roku zadowoli osoby, które nie przepadają za śniegiem. W centrum naszego kraju opady białego puchu spodziewane są dopiero w trzecim tygodniu. Biało na pewno zrobi się na górskich szlakach, więc dobrą opcją jest spędzenie ferii w górach. Nad morzem porywiste podmuchy wiatru i bardzo duże zachmurzenie. Z ciemnych chmur często może spaść przelotny deszcz. Najlepsza pogoda w styczniu na Dolnym Śląsku - we Wrocławiu od 4-9 stopni Celsjusza i dużo słońca! Śmiało można zaryzykować stwierdzenie, że wiosna przyjdzie szybciej niż myśleliśmy. 

Temperatura wieczorem zostawi jednak sporo do życzenia. Na termometrach przez cały styczeń od 0 do -8 kresek. Kierowcy muszą zachować ostrożność, bo wiele polskich dróg będzie oblodzonych. 

Pogoda na sylwestra - jak będzie 31.12.2017?

Autor: brak danych

  Pogoda na sylwestra - jak będzie 31.12.2017? Prognoza pogody na ostatni dzień w roku na ESKA.pl. Spadnie śnieg czy będzie sucho? Ile stopni na termometrze? Takie pytania najczęściej zadają osoby, które zastanawiają się, jaką kreację założyć na sylwestrow