Podcasty Radia ESKA

2021-07-11 10:29

Mój Pierwszy Raz i Gość Radia ESKA. Posłuchaj podcastów Radia ESKA.

Gość Radia ESKA
Gość Radia ESKA

Autor: ESKA

Co słychać u gwiazd? Posłuchaj wywiadów Radia ESKA. Rozmowy prowadzą Kasia Węsierska i Hany.

Mój Pierwszy Raz
Gość Radia ESKA

Autor: ESKA

Pierwszy raz - czasem jest bardzo przyjemny, czasem trochę nieudany, ale jedno jest pewne - pamięta się go do końca życia. Tylko w Radiu ESKA gwiazdy opowiadają o swoim pierwszym razie - bez tajemnic, czasem z lekkim zawstydzeniem, ale częściej z uśmiechem na ustach. Bo jak tu inaczej opowiadać o początkach swojej... kariery?

Lektury szkolne - streszczenia
Lektury szkolne - streszczenia

Autor: ESKA

Streszczenia najważniejszych lektur z liceum. Opracowania, problematyka, charakterystyka bohaterów. Wiedza podstawowa oraz rozszerzony materiał z najczęściej pojawiających się lektur na egzaminach i maturze.

Wkrętarka Alberta
Wkrętarka

Autor: Radio ESKA

Gdzie dwóch się wkręca tam Albert dokręca! Chcesz wkręcić znajomych? Mamy niezłą WKRĘTARKĘ - niesamowite emocje i pamiątka na całe życie!

Głos Portowców
Głos Portowców

Autor: www.eska.pl

Podcast tworzony z pasji przez pasjonatów Pogoni Szczecin. Zapraszają Mateusz Rzepecki, Bartosz Ślusarski i Adam Krokowski.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze