Eska bez barier

i

Autor: Eska

Podcast

Eska Bez Barier [PODCAST]

2024-04-11 13:14

Eska bez Barier to nowy podcast Radia Eska łamiący stereotypy, z którymi zmagają się osoby niepełnosprawne. Na odcinki ukazujące się co dwa tygodnie zapraszają Mateusz Tomaszewicz oraz Inga Mikee.

Eska bez Barier - słuchajcie nowych odcinków!

Podcasty skierowane są przede wszystkim do osób niepełnosprawnych. Chcemy pokazać, że często nasze ograniczenia są tylko w głowie. Jeżeli system nie pomaga, to i tak można wyjść z tego obronną ręką. W podcastach poruszamy również tematy dotyczące opiekunów. Jak sobie radzić w trudnych sytuacjach? Jak wspierać osoby niepełnosprawne? „Eska Bez Barier” jest dla całego społeczeństwa. Dla nas nie ma tematu tabu. Nie boimy się trudnych pytań. Chcemy łamać stereotypy!Nowe projekty i programy z PFRON-u, MOPR-u czy ZUS-u? O tym tez powiemy! Czy można być osobą niepełnosprawną i walczyć o medale? Oczywiście! Zapraszają Mateusz Tomaszewicz, dziennikarz Radia Eska oraz Inga Mikee, zastępca dyrektora PFRON Oddział Zachodniopomorski.

Kwiecień miesiącem autyzmu. ESKA bez barier
Listen to "Świadczenie wspierające - kto może je otrzymać? ESKA bez barier" on Spreaker. Listen to "Różne formy wsparcia dla osób niepełnosprawnych. ESKA bez barier" on Spreaker.