Planeta singli

i

Autor: YouTube/ KinoSwiatPL

Planeta Singli 2 - piosenki z filmu. Kto je wykonuje?

2018-11-08 13:28

Planeta Singli 2 to najnowsza świąteczna komedia, którą od 9 listopada możemy oglądać na ekranach kin. Jakie piosenki w nim usłyszymy? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl!

Planeta Singli to wyjątkowa historia o miłości, która wzruszyła Polaków w 2016 roku. Teraz nasi ulubieni bohaterowie powrócą, by znów bawić i wzruszać do łez. Ciepła, świąteczna komedia romantyczna już 9 listopada zadebiutuje na ekranach kin w całym kraju. W filmie usłyszymy wiele wyjątkowych piosenek.

Znana reportażystka bierze w obronę hejtowanych celebrytów! Co spotyka gwiazdy w sieci?

Planeta Singli 2 - piosenki z filmu 

Tomek i Ania postanawiają się rozstać. Nie tak łatwo jest jednak decydować o swoim życiu, kiedy jest się najpopularniejszą parą w Polsce. Czy udział w wyjątkowym, świąteczny reality-show przypieczętuje ich rozstanie? A może ponownie zbliży bohaterów? Tak wyjątkowa historia potrzebuje doskonałej oprawy muzycznej. W filmie usłyszmy wiele wyjątkowych świątecznych przebojów. W zwiastunie pojawiają się utwory Heavy Lovin - Stuarta Anning i Daniele Benati - Xmas Soul (Vocal). Prócz tego usłyszymy z pewnością wiele piosenek świątecznych w wyjątkowych wersjach. Zwiastun produkcji możecie zobaczyć poniżej. 

Rozpoznasz film Disneya po kadrze?

Pytanie 1 z 10
Jaki to film?
Zdjęcie