Planeta Singli 2 - piosenki z filmu. Kto je wykonuje?

2018-11-08 13:28
Planeta singli
Autor: YouTube/ KinoSwiatPL

Planeta Singli 2 to najnowsza świąteczna komedia, którą od 9 listopada możemy oglądać na ekranach kin. Jakie piosenki w nim usłyszymy? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl!

Planeta Singli to wyjątkowa historia o miłości, która wzruszyła Polaków w 2016 roku. Teraz nasi ulubieni bohaterowie powrócą, by znów bawić i wzruszać do łez. Ciepła, świąteczna komedia romantyczna już 9 listopada zadebiutuje na ekranach kin w całym kraju. W filmie usłyszymy wiele wyjątkowych piosenek.

Znana reportażystka bierze w obronę hejtowanych celebrytów! Co spotyka gwiazdy w sieci?

Planeta Singli 2 - piosenki z filmu 

Tomek i Ania postanawiają się rozstać. Nie tak łatwo jest jednak decydować o swoim życiu, kiedy jest się najpopularniejszą parą w Polsce. Czy udział w wyjątkowym, świąteczny reality-show przypieczętuje ich rozstanie? A może ponownie zbliży bohaterów? Tak wyjątkowa historia potrzebuje doskonałej oprawy muzycznej. W filmie usłyszmy wiele wyjątkowych świątecznych przebojów. W zwiastunie pojawiają się utwory Heavy Lovin - Stuarta Anning i Daniele Benati - Xmas Soul (Vocal). Prócz tego usłyszymy z pewnością wiele piosenek świątecznych w wyjątkowych wersjach. Zwiastun produkcji możecie zobaczyć poniżej. 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze