Piosenki świąteczne 2017 - polskie hity na Boże Narodzenie

i

Autor: fot. okładka singla Zaśnieżone miasta Piosenki świąteczne 2017 - polskie hity na Boże Narodzenie

Piosenki świąteczne 2017 - polskie hity na Boże Narodzenie

2017-12-17 11:35

Polskie piosenki świąteczne umilą oczekiwanie na święta! Najnowsze hity na Boże Narodzenie do sprawdzenia i posłuchania - na ESKA.pl!

Piosenki świąteczne 2017 - polskie hity na Boże Narodzenie sprawią, że w stu procentach poczujecie świąteczny klimat. Polskie piosenki świąteczne 2017 wydały wielkie gwiazdy. Wystarczy wspomnieć o radosnym, pełnym energii, ciepłym nagraniu Gromeego. Krakowski producent stworzył wyjątkową propozycję pt. Zaśnieżone miasta, we współpracy z chórem Sound'n'Grace. 

Piosenki świąteczne 2017 - polskie

Nowe świąteczne piosenki 2017 pozwolą wam w pełni wczuć się w klimat zbliżających się wielkimi krokami świąt Bożego Narodzenia. Niektórzy potraktują je, jako uzupełnienie dla podkładu muzycznego składającego się z pastorałek, tradycyjnych kolęd czy świątecznych klasyków, które każdy z nas zna na pamięć. Polskie piosenki świąteczne podrzucamy poniżej:

  • Antek Smykiewicz - Na nowo

 

  • Gromee feat. Sound'n'Grace - Zaśnieżone miasta

 

  • Cleo - Coraz bliżej święta

 

  • Lanberry - Pierogów stos

  • Remo feat. Sylwia & Olga Przybysz, Sylwia Lipka, Dominika Sozańska - Nasza Cicha Noc

 

Lista z piosenkami na święta Bożego Narodzenia 2017 jest aktualizowana. Który świąteczny kawałek podoba się wam najbardziej?

Piosenki świąteczne 2017 - Sia, Mariah Carey i inni gotowi na święta! [LISTA]

Autor: brak danych

  Piosenki świąteczne 2017 - jakie nowe utwory umilą nam ten wyjątkowy czas i na pewno poprawią humor? Lista utworów do sprawdzenia w jednym miejscu! Tu także będziecie mogli się przekonać, jak brzmią poszczególne świeżo wydane piosenki na święta. Jedną z na