Piosenka z reklamy Toyota Camry 2021 - kto śpiewa piosenkę niczym z opery? Znamy tytuł!

2021-04-29 10:00
piosenka z reklamy
Autor: Screen z YouTube/Toyota Polska

Od jakiegoś czasu w telewizji można natknąć się na nową reklamę marki Toyota. Oprócz dynamicznej akcji, w tle słychać również operową muzykę. Co to za utwór i kto śpiewa go w oryginale? Będziecie zaskoczeni!

Piosenka z reklamy Toyota Camry 2021 - kto śpiewa piosenkę niczym z opery? Co to za tytuł? Takie pytania rodzą się w ostatnim czasie w głowach widzów, którzy pomiędzy ulubionymi serialami, filmami i programami, natrafili właśnie na tę reklamę. Mowa o nowym spocie reklamowym marki Toyota Camry, która na ekranach telewizorów zaczęła pojawiać się w kwietniu 2021 roku. Chodzi oczywiście o nowe oblicze legendy, czyli nowy model auta. W reklamie natomiast oprócz niego można zobaczyć baletnicę, która występuje na deskach teatru w jasnym stroju. Na jej głowie znajduje się dekoracja, przypominająca element z Jeziora Łabędziego, a w innych kadrach widać dyrygenta wraz z orkiestrą bądź chórem. Pojawia się też tenisista, a między tymi kadrami śmiga nowa Toyota ulicami miasta obok palm. Całości towarzyszy również melodia i śpiew niczym z opery czy też filharmonii! Co to za piosenka? Jaki jest jej tytuł?

TikTok - hity 2021. Te piosenki podbiły muzyczną aplikację!

Piosenka z reklamy Toyota Camry 2021 - TYTUŁ

Zastanawiasz się co to za piosenka, którą można usłyszeć w nowej reklamie Toyota Camry 2021? My już to sprawdziliśmy! Okazuje się, że w najnowszym spocie reklamowym samochodowej marki, wykorzystano fragment opery Kniaź Igor - Aleksandra Borodina. Poniżej możecie nie tylko zobaczyć reklamę marki Toyota, ale także usłyszeć melodię w oryginale.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze