Piosenka z reklamy T-Mobile z Cleo. Co to za muzyka w reklamie sieci komórkowej?

2016-02-06 21:00
Piosenka z reklamy T-Mobile z Cleo
Autor: fot. YouTube/CleoVEVO Piosenka z reklamy T-Mobile z Cleo. Co to za muzyka w reklamie sieci komórkowej?

Piosenka z reklamy T-Mobile to zremiksowana wersja hitu CLEO! Wokalistka pojawiła się w spocie telewizyjnym wraz Tomaszem Kotem i od razu. Muzyka z nowej reklamy sieci komórkowej już teraz do posłuchania na ESKA.pl!

Piosenka z reklamy T-Mobile z Cleo robi coraz większe zamieszanie i podbija polskie listy przebojów. Ciekawe czy to za sprawą kampanii reklamowej, w której wokalistka pojawiła się u boku Tomasza Kota. Nie ulega wątpliwości, że wiele osób po obejrzeniu telewizyjnego spotu sieci komórkowej, zadaje sobie pytanie: co to za piosenka w reklamie T-Mobile? Wcześniej wszyscy zastanawiali się nad tytułem piosenki z reklamy Renault Kadjar. W czasie świąt Bożego Narodzenia popularnością cieszyła się piosenka z reklamy Tymbark, a jeszcze niedawno muzyka z reklamy Jeep Renegade.

Piosenka z reklamy T-Mobile z Cleo

Słuchacze radiowych list przebojów doskonale wiedzą, że w nowym spocie sieci T-Mobile został wykorzystany utwór "Zabiorę nas" w remiksie Basto. I to właśnie osoby oglądające TV pytają o reklamowy hit. 

 

>>> Piosenka z reklamy T-Mobile: co to za hit? Co śpiewa Tomasz Kot w reklamie?

T-Mobile piosenka Zabiorę nas

Remiks hitu "Zabiorę nas" to najgorętsza premiera stycznia 2016. Jest to inne spojrzenie na pierwszy singiel promujący debiutancką płytę Cleo. 25 stycznia pojawił się kolorowy teledysk do zremiksowanej wersji utworu. Autorem klubowego brzmienia w kawałku jest belgijski DJ i producent, powszechnie znany pod pseudonimem Basto. Słuchacze w Polsce poznali go za sprawą hitu "Live Tonight (Gregory's Theme).

>>> Piosenka z reklamy o2, WP, Eska TV, TVN, Polsat - co to za muzyka w reklamie mediów?

Najnowsze