Peter Graham - kim jest nowy rywal Rózalskiego?

2018-04-12 13:39
Peter Graham - kim jest nowy rywal Rózalskiego?
Autor: fot. Adam Jankowski/REPORTER EAST NEWS Peter Graham - kim jest nowy rywal Rózalskiego?

Peter Graham jest rywalem Marcina Różalskiego podczas gali DSF Kickboxing Challenge. Kim jest zawodnik, z którym zawalczy Polak?

Peter Graham - kim jest nowy rywal Rózalskiego? Zawodnika doskonale znacie ze starć z innymi czołowymi fighterami z Polski. Mamy na myśli walkę, do której doszło 23 maja i 31 października 2015. Peter Graham jest zawodnikiem, który przegrał w czasie KSW 31 z Karolem Bedorfem i wygrał na KSW 32 z Mariuszem Pudzianowskim. Wydaje się więc, że pojedynek z Marcinem Różalskim na DSF Kickboxing Challenge będzie bardzo wyrównany.

Peter Graham - kim jest 

Peter Graham to 42-letni zawodnik, którego doskonale znają polscy fani sportów walki. W przeszłości na galach KSW pokonał nie tylko Mariusza Pudzianowskiego, ale również... właśnie Marcina Różalskiego. W formule K-1 ma na koncie zwycięstwa z takimi zawodnikami, jak: Badr Hari, Mark Hunt czy Paweł Słowiński. Australijski zawodnik ma 189 centymetrów wzrostu i waży 112 kg. 

Marcin Różalski poznał swojego nowego rywala na kilka dni przed walką. Okazało się bowiem, że pierwszy rywal, Jerome LeBanner, z powodu kontuzji, nie może wystąpić na gali 13 kwietnia 2018.

KSW 44 - ZAWODNICY, BILETY, WALKI, KIEDY, GDZIE

Autor: brak danych

  KSW 44 - zawodnicy, data, miejsce, bilety, to najważniejsze informacje jeśli chodzi o wszystkie gale tej federacji. Z myślą o kibicach podrzucamy je na ESKA.pl! Gdzie i kiedy KSW 44? Walki na pewno rozgrzeją wszystkich przed telewizorami oraz w hali. Właśnie na KSW 44 Pudzianow

 

Najnowsze