Księżyc

i

Autor: Canva

Astrologia i astronomia

Pełnia Księżyca w listopadzie 2023 coraz bliżej! Czekają nas silne skutki uboczne

2023-11-13 14:15

Nadchodząca pełnia zapowiada się jako jedna z najważniejszych w całym roku. Szczególnie dla osób, które wierzą w ezoterykę i astrologię. Wiele osób będzie mierzyło się z problemami ze snem oraz nadmiernym myśleniem, co w konsekwencji może przynieść opłakane skutki. Konsekwencje i efekty tego szalonego czasu zależne będą tylko i wyłącznie od nas.

Wszystko wskazuje na to, że koniec listopada przyniesie nam prawdziwy rollercoaster emocji i uczuć. Wiele osób wierzy w to, że Srebrny Glob ma ogromny wpływ na to, co dzieje się na Ziemi, a jego pełnia zawsze wywołuje poruszenie. Nic w tym dziwnego, eksperci od lat przypisują wyjątkowym zjawiskom astrologicznym pewne moce. Pełnia Księżyca w listopadzie 2023 będzie intensywnie rezonowała z naszą psychiką jak i całym organizmem. Mroźny Księżyc 2023 przyniesie niepokój i burzliwe nastroje, które mogą sporo namieszać. Wielka energia Koziorożca, która w trakcie tego szczególnego wydarzenia będzie mocno odczuwalna i wpłynie na wszystkie znaki zodiaku.

Hity poprawiające nastrój jesienią. Dzięki nim twój dzień stanie się lepszy!

Listopad 2023 - pełnia Księżyca

Pełnia w listopadzie 2023 to ważne wydarzenie nie tylko dla tych, którzy uwielbiają spoglądać w niebo, ale także dla osób interesujących się astrologią. Ziemski satelita cały czas pozostaje w nieustannym ruchu, regularnie zmieniając swoje fazy, które wpływają na każdego z nas. Księżyc w pełni można zaobserwować dokładnie co 29,5 dnia. Oznacza to, że w tym miesiącu to wyjątkowe zjawisko będzie miało miejsce z 27 na 18 listopada.

Pełnia Księżyca w listopadzie 2023 - znaki zodiaku

Listopadowa Pełnia Księżyca 2023 sprawi, że nasze myśli będą krążyły wokół wielu istotnych dla nas spraw. Ciężko będzie nam skupić się tylko i wyłącznie na jednej kwestii naszego życia, ponieważ w naszej głowie będzie odbywał się istny rollercoaster. Nie będzie to jednak bezsensowne lawirowanie między różnymi tematami. Koniec listopada, a dokładniej okolice pełni będą czasem refleksji i przemyśleń, który pomoże nam wydostać się z bańki, w której nieświadomie żyliśmy. Dojdziemy do wielu zaskakujących wniosków, które będą początkiem przewartościowania naszego życia. Jednak warto zwrócić uwagę na to, by w dniu pełni wstrzymać się z trudnymi rozmowami i podejmowaniem ważnych decyzji. Poczekajmy do grudnia i dajmy sobie czas, by wszystko na spokojnie sobie ułożyć. To również dobry moment na manifestacje i afirmacje.