Pamiętajcie megahit Wodospady? Popek i Matheo świętują 5 lat od premiery!

2020-12-03 15:22
Popek i Matheo świętują 5 lat od premiery Wodospady! Pamiętajcie jeszcze ten megahit?!
Autor: screen z teledysku na YouTube: Popek x Matheo - Wodospady / YouTube.com/Step Records Popek i Matheo świętują 5 lat od premiery Wodospady! Pamiętajcie jeszcze ten megahit?!

3 grudnia 2020 - mija dokładnie 5 lat od premiery teledysku Wodospady. Był to pierwszy singiel zapowiadający album Król Albanii, który pojawi się zanim Popek na stałe przeprowadził się do Polski. Największy hit duetu Popek & Matheo przypominamy serwując wam ciekawostki na jego temat.

Spis treści

  1. Wodospady - piosenka Popka i Matheo 
  2. Wodospady - 5 lat od premiery

Popek i Matheo - piosenka Wodospady ma już 5 lat i wciąż cieszy się dużą popularnością! Dokładnie 3 grudnia 2015 roku pojawił się teledysk, za sprawą którego poznajemy miejsca, które odegrały ważną rolę w życiu rapera. Dla Popka już sam utwór do dziś jest bardzo sentymentalny. Pierwszy raz na przykładzie własnej historii opowiedział swoim fanom, że nie mając dosłownie niczego, można osiągnąć wielki, życiowy sukces. Singel uzyskał certyfikat diamentowej płyty.

Internauci, w momencie, gdy Wodospady miały swoją premierę, jednogłośnie uznali, że to najlepsza wówczas piosenka, pod którą podpisuje się Popek. Uznali, że taką właśnie drogą powinien iść ich ulubiony artysta. Wodospady jest bowiem swoistą motywacją dla wszystkich tych, którym brak wiary, nadziei na sukces i pozytywne rozstrzygnięcia trudnych spraw! 

Sonda
Wodospady - to jeden z Twoich ulubionych hitów?

Wodospady - piosenka Popka i Matheo 

Wodospady to pierwszy tak osobisty utwór w karierze Popka. Dla wielu osób nagranie takiej piosenki przez artystę, który wcześniej współtworzył Gang Albanii, było dużym zaskoczeniem. Singiel pokochali internauci, ale również słuchacze radiowych list hitów. Piosenka Wodospady była solowym albumem samozwańczego Króla Albanii, który stworzył z Matheo. Mowa o krążku Król Albanii, z którego pochodzi również kawałek pt. Różni nas wiele, Nie mów mu nic, a także Jestem królem. 

Wodospady - 5 lat od premiery

Wodospady, czyli pierwszy singiel Popka po wielkim sukcesie osiągniętym z Gangiem Albanii. Utwór swoją premierę miał 2 grudnia 2015, ale teledysk na kanale Step Records pojawił się dzień później. Muzyczny obrazek motywacyjnego utworu ma już ponad 70 milionów wyświetleń. Pamiętajcie jeszcze Wodospady? Koniecznie przypomnijcie sobie i uczcijcie 5 lat od premiery tego hitu!

Popek nie zwalnia tempa i po sukcesie z nową wersją hitu It's My Life postanowił wziąć na warsztat kolejny kultowy utwór lat 90. XX wieku. Mowa o utworze Sing Hallelujah. Oryginalna odsłona numeru zadebiutowała w 1993 roku i znalazła się na krążku One Love, pod którym podpisuje się szwedzki producent i wokalista, Dr Alban. 

Popek i Sound'n'Grace razem! Piosenka Sing Hallelujah 2020 lepsza niż It's My Life? [ZAGŁOSUJ]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze