Pamiętacie JoJo? Artystka przeszła ogromną metamorfozę i powraca z muzycznymi nowościami!

2020-06-25 12:38 Ewelina Kulasza
Pamiętacie JoJo? Artystka przeszła ogromną metamorfozę i powraca z muzycznymi nowościami!
Autor: screen z YouTube/GoddessJoJo's Music JoJo

Pamiętacie JoJo i jej hitowe single, które królowały na świecie kilka lat temu? Kawałek Baby It's You dziesięć lat temu nucili prawie wszyscy! Artystka przeszła jakiś czas temu wielką metamorfozę, jest bardziej dojrzała, a dodatkowo powraca z muzycznymi nowościami. Więcej szczegółów na temat wokalistki i jej nowej piosenki, przeczytacie na ESKA.pl.

JoJo, która tak naprawdę nazywa się Joanna Noelle Levesque, to amerykańska piosenkarka. Na co dzień tworzy muzykę w stylu pop oraz R&B. Co ciekawe artystka ma mieszane pochodzenie: polsko-francusko-irlandzko-szkocko-angielskie. Wokalistka mając niespełna 14 lat zaczęła odnosić swoje pierwsze sukcesy. W 2004 roku debiutowała już ze swoim krążkiem zatytułowanym JoJo. Piosenki, które się na nim znalazły były autorstwa właśnie jej. Ponadto na płycie znalazł się singiel Leave (Get Out), Który podbił dosłownie cały świat. JoJo stała się idolką, wydała dwa kolejne single, postanowiła spróbować swoich sił również w aktorstwie. Dziewczyna zdobyła wtedy nie tylko ogromną popularność, ale także uznanie. Stała się idolką młodzieży, a jej kariera z dnia na dzień nabierała większego tempa. Jojo nie tylko interesowała się muzyką, ale również próbowała swoich sił w aktorstwie.

JoJo jest bardzo pracowitą artystką. W kolejnych latach miały miejsce premiery nowych kawałków jak i jej albumów. Artystka na swoim koncie ma łącznie cztery krążki: JoJo, The High Road, Mad Love oraz najświeższy z 2020 roku Good to Know. Ponadto wokalistka wydała również dwa mixtape'y.

Justin Bieber kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nowości muzyczne 2020 - JoJo

Od wielkiego debiutu gwiazdy minęło już sporo czasu. JoJo przeszła metamorfozę nie tylko zewnętrzną, jakim jest jej wygląd, ale także muzyczną. Jej brzmienia nabrały dojrzałości, a teledyski są nowoczesne i momentami nawet tajemnicze. 1 maja 2020 roku piosenkarka wydała swój czwarty album Good to Know. Pierwszym singlem, który go promuje jest utwór Man, któremu towarzyszy bardzo kobiecy klip. Jednak najnowszy kawałek JoJo zatytułowany Small Things, swoją premierę miał 23 czerwca 2020 roku. Singiel jest nie tylko kameralny, ale również bardzo osobisty. Delikatnej ballady w wykonaniu JoJo, możecie posłuchać poniżej.

Najnowsze