Maja Kapłon po wielu przejściach wraca do muzyki! Wielki powrót zawdzięcza swoim fanom

2020-06-25 11:43 Ewelina Kulasza
Maja Kapłon
Autor: TRICOLORS/East News Maja Kapłon

Jakiś czas temu Maja Kapłon wróciła do Polski ze Stanów Zjednoczonych, gdzie leżała w szpitalu. Wokalistka zmagała się z ogromnym bólem kręgosłupa i musiała zostać poddana ważnej operacji. Dziś czuje się znacznie lepiej i wraca do muzyki! Ta wiadomość ucieszy z pewnością niejedną osobę. Nadchodzi muzyczna nowość Mai, a to wszystko dzięki jej fanom!

Maja Kapłon po wielu przejściach wraca do muzyki! Ta niesamowita informacja wywołuje uśmiech na twarzy niejednej osoby, która uwielbia młodą artystkę, a także jej głos. Maja dała się poznać szerszej publiczności występując w ósmej edycji programu The Voice of Poland. Niestety od najmłodszych lat zmaga się z poważnym problemem kręgosłupa, jakim jest skolioza. Młoda artystka przeszła już kilkanaście operacji oraz zabiegów, które miały jej pomóc. Niestety jakiś czas temu metalowy pręt, który utrzymywał jej kręgosłup pękł i powodował nie tylko wielki ból, ale również problemy ze złapaniem tchu. Przez zaistniałą sytuację Maja Kapłon musiała odłożyć na bok swoją pasję, jaką bez wątpienia jest muzyka i śpiew. Ratunkiem od wielkiego bólu, a także szansą na normalne funkcjonowanie dziewczyny, była bardzo droga, a w dodatku skomplikowana operacja. Zabieg finalnie odbył się w dwóch etapach w Stanach Zjednoczonych. Obecnie Maja czuje się lepiej, co można zauważyć w jej mediach społecznościowych.

Maja Kapłon po powrocie z USA dosłownie promienieje i nabiera wiatru w żagle! To wszystko zasługa bliskich osób, a także jej fanów, którzy są dla niej wielkim wsparciem w ostatnim czasie. Czy szykuje się powrót do muzyki? Wszystko na to wskazuje!

Cleo fanką Viki Gabor i Dua Lipy! Gwiazda zdradza nam ulubione hity i książki!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Maja Kapłon - nowa piosenka nadchodzi!

Szykuje się muzyczna nowość od Mai Kapłon. Artystka za pośrednictwem mediów społecznościowych, a dokładniej InstaStories ogłosiła, że wpadła na genialny pomysł. Dziewczyna zamierza stworzyć nowy kawałek, który pomogą napisać jej fani. O co dokładnie chodzi? Maja informując o swoim kreatywnym pomyśle dodała w relacji okienko, w którym wielbiciele piosenkarki mogą wpisywać swoje słowa, a następie wokalistka ułoży z nich piosenkę.

Hej, wymyśliłam coś. A mianowicie wstawię za chwilkę story, w którym będziecie mogli pisać jakieś fajne metafory albo swoje słowa, a ja stworzę z nich piosenkę i za kilka dni wrzucę. Zapraszam do zabawy!

Muzyczna nowość w wykonaniu Mai to niesamowita niespodzianka i bardzo dobra informacja dla jej wszystkich wielbicieli. Piosenka ze słów fanów pojawi się lada moment.

Najnowsze