Fame MMA - Paluch zawalczy na gali? Jest komentarz rapera

2020-08-07 8:37
Paluch zawalczy na FAME MMA? Jest komentarz rapera
Autor: YouTube BORCREW OFFICIAL Paluch zawalczy na FAME MMA? Jest komentarz rapera

Paluch ostatnio w mediach społecznościowych postanowił zorganizować dla swoich fanów Q&A. Odpowiadał na przeróżne pytania korzystając ze stories w serwisie Instagram. Raper opowiedział o swojej płycie, wizycie u foniatry a także czy zawalczy na FAME MMA. Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Paluch na FAME MMA? To pytanie zadają sobie fani rapera, którzy zapewne chcieli by go zobaczyć na ringu. W ostatnim Questions and Answers zorganizowanym na swoim Instagramie. Wśród pytań, które zadali wielbiciele Palucha, były pytania o preorder. Raper żartował sobie, że do każdej płyty doda samochód osobowy. Ale później stwierdził, że będzie coś naprawdę fajnego. Fani również pytani poznańskiego muzyka o jego wrażenia po powrocie do koncertowania. Okazuje się, że w trakcie jednego z występów stracił głos i jest umówiony na wizytę u foniatry.

Eska - Domowe Granie - Fanka

Paluch na FAME MMA - czy wystąpi?

Paluch odpowiedział na kilkanaście pytań swoich fanów. Wśród nich nie obyło się bez kontrowersyjnego wpisu: Lubię słuchać disco-polo dla "beki", albo jak Kękę coś parodiuje. Paluch zapytany oto, czy wystąpi na Fame MMA i czy ma kogoś w branży z kim ma na pieńku, odpowiedział: Nie. Warto wspomnieć, że ostatnio do sieci trafił klip Białasa, Lanka i Palucha, który powstał do kawałka Sztuka wolności.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze