życzenia na boże narodzenie 2023

Oryginalne życzenia świąteczne 2023 - niepowtarzalne i kreatywne. Świąteczne wierszyki

2023-12-25 10:34

Święta Bożego Narodzenia to wyczekiwany przez wszystkich czas. Kojarzy się on nam z miłością, rodzinnym ciepłem i dobrocią. Jedną z najpiękniejszych tradycji bożonarodzeniowych jest wysyłanie sobie życzeń. Oryginalne i kreatywne życzenia świąteczne 2023 to doskonały pomysł na prezent. Oto nasze gotowe do skopiowania i wysłania bliskim propozycje.

Oryginalne życzenia świąteczne 2023 nadadzą tegorocznemu Bożemu Narodzeniu niepowtarzalnego klimatu. Chyba nie ma osoby, która choć w minimalnym stopniu nie poczułaby magii świąt. W Bożym Narodzeniu, mimo że są to oczywiście bardzo miłe elementy, nie chodzi przecież o 12 potraw na stole, góry prezentów i eleganckie stroje. Najważniejsze jest bycie życzliwym wobec siebie nawzajem. Doskonałym pomysłem na uczynienie tego okresu jeszcze bardziej wyjątkowym jest wysyłanie sobie życzeń świątecznych. W gąszczu wierszyków i gotowców, które co roku zalewają popularne strony internetowe, trudno o perełki, a wiadomo, że największe wrażenie robią oryginalne, niepowtarzalne i kreatywne życzenia świąteczne. Jeśli nie lubicie rutyny, dobrze trafiliście. Poniżej zebraliśmy dla was wspaniałe, inne niż wszystkie życzenia na Boże Narodzenie.

Eleganckie życzenia świąteczne 2023 - piękne, oryginalne i szczere wierszyki dla każdego

Mariah Carey stworzyła świąteczny hit wszech czasów

Życzenia świąteczne 2023 - oryginalne i kreatywne

W 2023 roku warto postawić na nieco inny, niepowtarzalny ton, wybierając oryginalne i kreatywne życzenia świąteczne. Gotowe propozycje w formie kartek znajdziecie na górze strony. Poniżej prezentujemy kilka tekstów do skopiowania.

W czasie świąt, gdy wszyscy rozmawiają o prezentach, życzę Ci największego z nich wszystkich: czasu dla siebie. Niech święta będą pełne relaksu i beztroski.

---

W czasie Bożego Narodzenia życzymy Ci radości płynącej z drobnych chwil, uśmiechów bliskich i atmosfery spokoju. Niech Nowy Rok przyniesie Ci wiele pozytywnych zmian.

---

W tym magicznym okresie życzymy Ci rodzinnego ciepła, spokoju i niezliczonej ilości uścisków od bliskich. Niech święta przyniosą spokój i radość do Twojego domu.

Quiz: Co symbolizują choinkowe ozdoby? Symbole świąt Bożego Narodzenia

Pytanie 1 z 8
Co oznacza Gwiazda Betlejemska umieszczana na szczycie drzewka?