Open'er 2020 odwołany? Jest oświadczenie organizatorów

2020-03-17 10:45 PO
Open'er Festival 2019 - pierwsze GWIAZDY ogłoszone!
Autor: Pawel Skraba/REPORTER EAST NEWS

Open’er Festival, który powinien odbyć się w lipcu 2020 w Gdyni może zostać odwołany? Jeden z największych i najbardziej pożądanych festiwali muzycznych w Polsce stoi pod znakiem zapytania z uwagi na panującą epidemię koronawirusa! Open’er Festival odbywa się co roku i to właśnie na nim mamy okazję podziwiać jednych z najbardziej cenionych artystów. Czy w związku z obecną, nieciekawą sytuacją zaplanowana z dużym wyprzedzeniem impreza muzyczna może zostać odwołana? Zdradzamy więcej na ESKA.pl

Open’er Festival to jeden z najbardziej wyczekiwanych festiwali muzycznych jakie mają miejsce w Polsce. Impreza odbywa się co roku i od początku swojego istnienia cieszy się ogromną popularnością. Open’er Festival organizowany jest od 2003 na terenie Gdyni. Właśnie na takim wydarzeniu mamy szansę doświadczyć najlepszych koncertów i zobaczyć na żywo swoich ulubionych, międzynarodowych artystów. Open’er Festival to czas dla wszystkich ludzi, którzy kochają muzykę i dla twórców, którzy nie wyobrażają sobie życia bez jej tworzenia. Okazuje się, jednak, że z uwagi na panującą epidemię koronawirusa odwoływane są masowo większe wydarzenia, koncerty oraz inne imprezy, które były zaplanowane nawet z ogromnym wyprzedzeniem czasowym. Jak sytuacja wygląda, jeśli chodzi o Open’er Festival? Znamy odpowiedź organizatorów. 

Posłuchaj: #zostańwdomu - my zadbamy o muzykę

Imprezy masowe odwołane 2020 - LISTA koncertów i wydarzeń

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Open’er Festiwal 2020 - oświadczenie organizatorów

Organizatorzy Open’era wydali oficjalne oświadczenie, z którego wynika, że fani tego wydarzenia mogą spać spokojnie! Festiwalowiczki i Festiwalowicze! Przygotowania do festiwalu trwają. Pracujemy zdalnie, ale zgodnie z planem. Nieustannie i bardzo szczegółowo monitorujemy sytuację krajową i międzynarodową będąc jednocześnie w stałym kontakcie z władzami i służbami, z nami międzynarodowymi partnerami i artystami. Open'er 2020 przed nami! W tej chwili nie ma przesłanek świadczących o tym, że imprezy muzyczne zaplanowane za kilka miesięcy, w sezonie letni, kiedy powróci ciepło, miałyby zostać odwołane. Musimy rozwiązać problem epidemiologiczny w ciągu najbliższych tygodni. Mamy na to marzec, kwiecień i maj. Zachowujemy spokój i rozsądek. Będzie dobrze! Wszystko albo bardzo dużo jest w naszych (CZYSTYCH) rękach i w sposobie, w jakim będziemy wspólnie działali w najbliższym czasie. Oczywiście, jak zawsze w takich sytuacjach, bezpieczeństwo uczestników, artystów i pracowników jest najważniejsze - mamy przygotowany plan awaryjny i gotowe scenariusze na każdy potencjalny rozwój sytuacji. Działamy i jesteśmy gotowi! W tych trudnych dniach trzymajcie się, wspierajcie nawzajem, przestrzegajcie wszystkich zaleceń dotyczących walki z wirusem i niech Was niesie myśl, że za kilka miesięcy spotykamy się wszyscy na Open'erze w Gdyni! I to będzie taka radość i tak wyczekiwany Open'er, że na długo zostanie w naszej pamięci! Do zobaczenia w lipcu 2020! - uspokajają organizatorzy imprezy. 

Najnowsze