Oliwka Brazil OSTRO w piosence Big Mommy. Zaskakujący utwór artystki

2021-09-17 14:27
Oliwka Brazil OSTRO w piosence Big Mommy. Zaskakujący utwór artystyki
Autor: Kasia Mikołowicz / @dscll Oliwka Brazil OSTRO w piosence Big Mommy. Zaskakujący utwór artystyki

Big Mommy, czyli tytuł nowej piosenki, pod którą podpisuje się Oliwka Brazil. Artystka po współpracy ze Smolastym zaskoczyła kolejną propozycją, która dostępna jest we wszystkich serwisach streamingowych! Posłuchajcie utworu już teraz.

Oliwka Brazil to nieprzeciętna, zaskakująca i do granic wyzwolona artystka na polskiej Rap scenie. Hardcorowe linijki łączy z uroczym stylem bycia. Nie boi się poruszać wszelkich tematów tabu inspirując tysiące młodych ludzi do akceptacji siebie, by zawsze szli przez życie z podniesioną głową. Mocno zaznaczyła swoją pozycję udzielając się gościnnie w utworach Smolastego, Oh Daddy czy Playboy. - Big Mommy to jeden z mocniejszych utworów, które usłyszycie ode mnie; po prostu rapuje real talk co mnie irytuje w fałszywych i dwulicowych ludziach, powiedziała nam Oliwka Brazil. 

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Oliwka Brazil - piosenka Big Mommy

Pierwszy solowy singiel Oliwki Brazil, Big Mommy to utwór, w którym również podkreśla, że niezależnie od tego co nosisz, ile ważysz i jak wyglądasz jesteś wartościową osobą i masz siłę przebicia! Smolasty, Young Leosia czy Frosti to goście, których możemy zobaczyć w najnowszym teledysku.

Oliwka Brazil - piosenka Big Mommy [WIDEO 18+]

Najnowsze