Oliver Gigon

i

Autor: Sony Music Polska Oliver Gigon wydał nowy singiel.

Nowość

Oliver Gigon z nowym singlem. Tak brzmi piosenka „Dla fabuły”

2023-11-14 17:10

„Dla fabuły” to pierwszy singiel artysty po podpisaniu kontraktu. Utwór został zainspirowany prawdziwymi zdarzeniami – wypadkiem samochodowym w trakcie jazdy BlaBlaCarem, który wywołał w Oliverze refleksję nt. tego, że „jutro może go nie być”. Dojrzały i chwytliwy tekst traktuje o tym, że w obliczu kruchości życia, warto czerpać z niego garściami i korzystać z chwil, póki trwają.

Oliver Gigon to 20-letni artysta, który ma na swoim koncie już kilka singli, w tym viralowe „Trufle”, które odtworzono na Spotify już 2,5 miliona razy. Utwór stanowił również radiowe przetarcie artysty i znalazł się na najpopularniejszych streamingowych playlistach. Poza autorskimi numerami, Gigon regularnie publikuje również covery i własne interpretacje polskich hitów. Dzięki swojej internetowej działalności zgromadził już prawie 300 tysięcy obserwatorów na TikToku, a jego wideo zostały polubione już prawie 11 milionów razy!

The Kid LAROI wydał debiutancki album. Co można usłyszeć na „The First Time”?

AFERA DODOWA! (WERSOW X FRIZ, ŚWIĄTECZNA PŁYTA JULII ŻUGAJ, GIBBS ZŁOTY CHŁOPAK, ROBERT LEWANDOWSKI) | Maks on Air

Oliver sam pisze swoje teksty, jest kompozytorem i producentem z wykształceniem muzycznym. Wspiera również innych artystów – zarówno songwritersko, jak i producencko. Podczas jednej z takich współprac poznał Margaret i Kacezeta – relacja bardzo szybko przerodziła się w propozycję dołączenia do ich labelu Gaja Hornby. Tym samym artysta związał się również z wytwórnią Sony Music Poland, rozpoczynając swoje nowe muzyczne otwarcie.

„Dla fabuły” - teledysk

Wideo teasujące premierę „Dla fabuły” obejrzano już na kanałach artysty kilkaset tysięcy razy. Singiel z pewnością ma szansę stać się viralem i sprawić, że o młodym artyście już niedługo będzie bardzo głośno w całej Polsce!