Ola Ciupa, Kubańczyk i Brave gotowi na Kolejne lato! Ich piosenka podnosi temperaturę

2021-09-14 15:43
Ola Ciuba, Kubańczyk i Brave gotowi na Kolejne lato! Ich piosenka podnosi temperaturę
Autor: archiwum Ola Ciupa Ola Ciuba, Kubańczyk i Brave gotowi na Kolejne lato! Ich piosenka podnosi temperaturę

Kolejne lato, czyli tytuł wspólnej piosenki, pod którą podpisuje się Kubańczyk, DJ Slavic i Brave. Jak brzmi utwór? Co się dzieje w teledysku? Co o utworze mówią jego wykonawcy? Przekonajcie się i poznajcie szczegóły już teraz.

Kolejne lato, to tytuł piosenki, pod którą podpisuje się Kubańczyk, Brave, a także DJ Slavic, czyli Ola Ciupa! Gwiazda telewizji tym razem postawiła na klubowe brzmienia, które w połączeniu z gorącym teledyskiem niewątpliwie podniosą temperaturę na wielu imprezach.

Ola Ciupa o piosence Kolejne lato, a także o współpracy z Kubańczykiem i Bravem, mówi: - Z Bravem poznaliśmy się 8 lat temu na Ibizie na wyjeździe dla DJ-ów gdzie występowaliśmy na jednej scenie. Dla mnie to był sam początek przygody z DJ-ka i BRAVE był dla mnie, a właściwie cały czas jest, jak starszy brat. Kilka lat temu zaprosił mnie do udziału w klipie I Just Called To Say I Love You, nieraz w Polsce zdarzyło się nam grać na tej samej imprezie czy świętować swoje urodziny. Od dawna myśleliśmy, żeby zrobić coś razem i tak powstała produkcja Kolejne lato. Żeby podkręcić jeszcze bardziej atmosferę do projektu zaprosiliśmy jednego z najlepszych raperów młodego pokolenia Kubańczyka. W kawałku Kolejne lato mamy letni klubowy klimat z wokalem w języku angielskim, a do tego rapowa zwrotka.

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Kolejne lato - piosenka Brave, Kubańczyk & Ola Ciupa

Piosenka Kolejne lato od momentu premiery cieszy się dużą popularnością w sieci. Pod teledyskiem pojawiły się komentarze:

  • No i tu jest moooocno pozamiatane!!!
  • ­Piękne i wzruszające - szczególnie zwrotka Kuby
  • Fajny utwór, chciałbym żeby był na płycie Dzień po dniu 2 
  • Kolejny sztosik :) aż szkoda że lato się kończy

Kubańczyk, który zrobił największą furorę w tym utworze mówi: - Kiedy dostałem propozycje współpracy nie mogłem odmówić DJ Slavic i Brave'owi. Jak tylko usłyszałem bit to stwierdziłem ze zrobię odskocznie od pracy nas swoją płyta i gościnnie nagram te zwrotkę. Mam nadzieję, że fajnie się przyjmie w klubach i będzie przypominało letni vibe i umili czas do kolejnego lata.

Shanguy i energetyczny występ w ESKA Live! Takiego show jeszcze nie widzieliście!

O numerze wypowiedział się również Wojtek Gryglewicz, czyli Brave: - Jest to pierwszy dla mnie taki projekt, w którym łączą się dwa światy muzyczne. DJ Slavic można powiedzieć, że jest moja podopieczna. Towarzyszyłem jej podczas pierwszych setów i muszę przyznać, że zrobiła ogromny progress. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Każdy z nas jest inny i dał od siebie coś unikalnego. Jak usłyszałem pierwszą wersję zwrotki Kubańczyka wiedziałem ze to jest to i mam nadzieje ze wam tez przypadnie do gustu.

Najnowsze