Ola Ciupa, Kubańczyk i Brave gotowi na Kolejne lato! Ich piosenka podnosi temperaturę

2021-09-14 15:43
Ola Ciuba, Kubańczyk i Brave gotowi na Kolejne lato! Ich piosenka podnosi temperaturę
Autor: archiwum Ola Ciupa Ola Ciuba, Kubańczyk i Brave gotowi na Kolejne lato! Ich piosenka podnosi temperaturę

Kolejne lato, czyli tytuł wspólnej piosenki, pod którą podpisuje się Kubańczyk, DJ Slavic i Brave. Jak brzmi utwór? Co się dzieje w teledysku? Co o utworze mówią jego wykonawcy? Przekonajcie się i poznajcie szczegóły już teraz.

Kolejne lato, to tytuł piosenki, pod którą podpisuje się Kubańczyk, Brave, a także DJ Slavic, czyli Ola Ciupa! Gwiazda telewizji tym razem postawiła na klubowe brzmienia, które w połączeniu z gorącym teledyskiem niewątpliwie podniosą temperaturę na wielu imprezach.

Ola Ciupa o piosence Kolejne lato, a także o współpracy z Kubańczykiem i Bravem, mówi: - Z Bravem poznaliśmy się 8 lat temu na Ibizie na wyjeździe dla DJ-ów gdzie występowaliśmy na jednej scenie. Dla mnie to był sam początek przygody z DJ-ka i BRAVE był dla mnie, a właściwie cały czas jest, jak starszy brat. Kilka lat temu zaprosił mnie do udziału w klipie I Just Called To Say I Love You, nieraz w Polsce zdarzyło się nam grać na tej samej imprezie czy świętować swoje urodziny. Od dawna myśleliśmy, żeby zrobić coś razem i tak powstała produkcja Kolejne lato. Żeby podkręcić jeszcze bardziej atmosferę do projektu zaprosiliśmy jednego z najlepszych raperów młodego pokolenia Kubańczyka. W kawałku Kolejne lato mamy letni klubowy klimat z wokalem w języku angielskim, a do tego rapowa zwrotka.

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Kolejne lato - piosenka Brave, Kubańczyk & Ola Ciupa

Piosenka Kolejne lato od momentu premiery cieszy się dużą popularnością w sieci. Pod teledyskiem pojawiły się komentarze:

  • No i tu jest moooocno pozamiatane!!!
  • ­Piękne i wzruszające - szczególnie zwrotka Kuby
  • Fajny utwór, chciałbym żeby był na płycie Dzień po dniu 2 
  • Kolejny sztosik :) aż szkoda że lato się kończy

Kubańczyk, który zrobił największą furorę w tym utworze mówi: - Kiedy dostałem propozycje współpracy nie mogłem odmówić DJ Slavic i Brave'owi. Jak tylko usłyszałem bit to stwierdziłem ze zrobię odskocznie od pracy nas swoją płyta i gościnnie nagram te zwrotkę. Mam nadzieję, że fajnie się przyjmie w klubach i będzie przypominało letni vibe i umili czas do kolejnego lata.

Shanguy i energetyczny występ w ESKA Live! Takiego show jeszcze nie widzieliście!

O numerze wypowiedział się również Wojtek Gryglewicz, czyli Brave: - Jest to pierwszy dla mnie taki projekt, w którym łączą się dwa światy muzyczne. DJ Slavic można powiedzieć, że jest moja podopieczna. Towarzyszyłem jej podczas pierwszych setów i muszę przyznać, że zrobiła ogromny progress. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Każdy z nas jest inny i dał od siebie coś unikalnego. Jak usłyszałem pierwszą wersję zwrotki Kubańczyka wiedziałem ze to jest to i mam nadzieje ze wam tez przypadnie do gustu.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze