Ofenbach: nowa piosenka i mini-album Rock It. Duet zawojuje wiosną i latem 2019?!

2019-04-19 17:27
Ofenbach: nowa piosenka i mini-album Rock It. Duet zawojuje wiosną i latem 2019?!
Autor: Dimitri Mosiniak / Warner Music Poland Ofenbach: nowa piosenka i mini-album Rock It. Duet zawojuje wiosną i latem 2019?!

W ciągu dwóch lat elektro-rockowy duet z Paryża Ofenbach ma na swoim koncie ponad 575 milionów streamów oraz 260 milionów wyświetleń na YouTube! Wszystko wskazuje na to, że te cyfry wkrótce będą jeszcze większe! Przekonajcie się sami sprawdzając na ESKA.pl

Dorian i Cesar, światowej sławy duet Ofenbach nie zwalnia tempa i prezentuje imienny EP album! Znajdziemy na nim największe przeboje, takie jak: Be Mine, Katchi, Paradise, a także pięć zupełnie nowych kompozycji! Wśród nich współpraca z Portugal. The Man i The Bamboos oraz najnowszy singiel Rock It.

Zobacz: Nowości Muzyczne 2019 - NOWE HITY, PREMIERY

Ofenbach - nowa piosenka Rock It

Mający zaledwie po 24 lata, duet didżejów z Paryża jest integralną częścią rosnącej sceny deep house'owej, aczkolwiek electro nie jest wszystkim, na co ich stać. Ich brzmienie obejmuje również elementy rockowe i folkowe. Ofenbach potrafią porwać do tańca klubową publiczność, nie oznacza to jednak, że César i Dorian porzucili swoje skórzane kurtki i rockandrollowy wizerunek, czego dowodem jest nowy singiel Rock It.

Cesar i Dorian tak opisują pracę nad nowym singlem Rock It:

Dla nas ten numer, z tak mocno wysuniętym basem, to bezpośrednia kontynuacja Be Mine. Jest skrzyżowaniem rocka, dance, muzyki elektronicznej i organicznej. Naszym zamiarem było zawarcie w nim energii klubowej piosenki przy jednoczesnym zachowaniu ducha muzyki rockowej. Tak naprawdę napisaliśmy ją w taki sam sposób, jak robiliśmy to w wieku 13 lat w dawnej piwnicy w domu Cesara, kiedy Dorian śpiewał i grał na gitarze, a Cesar śpiewał w chórkach i grał na klawiszach.

Przypomnijmy, że pierwszy światowy hit Ofenbach - Be Mine został odtworzony w serwisach streamingowych ponad 300 milionów razy, a zabawny klip do utworu odtworzono prawie 100 milionów razy na platformie YouTube. Drugi singiel - Katchi - z kompozytorem Nickiem Waterhousem powtórzył sukces poprzednika - do tej pory odtworzono go ponad 150 milionów razy w streamingu, a klip wyświetlono 140 milionów razy (co więcej zdobył 6 miejsce na airplayu w Europie i #1 na Shazamie pośród utwór dance). Następnie Ofenbach połączyli siły z Benjaminem Ingrosso, kompozytorem ze Sztokholmu, który reprezentował Szwecję na Eurowizji 2018. Z tego zrodził się hit "Paradise", który wylądował na drugim miejscu zestawienia najczęściej granych piosenek we francuskim radiu!

Mini-album Rock It zawiera 8 utworów. Są to:

  1. Katchi (Ofenbach VS. Nick Waterhouse)
  2. Rock It
  3. I Got Burned (feat. Tim Rogers) ( Ofenbach VS. The Bamboos)
  4. Be Mine
  5. We Can Hide Out (Ofenbach & Portugal. The Man)
  6. Feeling Good (feat. Alexandre Joseph)
  7. Paradise (feat. Benjamin Ingrosso)
  8. Terrified (feat. Tyler Sjostrom)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze