Burger

i

Autor: Canva

Od kiedy wchodzi Drwal w Maku 2022? Oficjalna DATA jest już znana!

2022-11-21 13:21

Na to ogłoszenie fani kanapki Drwal czekali od tygodni, jeśli nie od miesięcy. Najpopularniejsza sieć restauracji typu fast-food oficjalnie potwierdziła datę premiery kultowego burgera z charakterystycznym panierowanym serem. Sprawdźcie, kiedy dokładnie Drwal wchodzi do oferty McDonald's w 2022 roku. Zapowiadają się gigantyczne kolejki!

Spis treści

  1. Kiedy Drwal w McDonald's 2022/23?

Kiedy będzie Drwal w Maku 2022? To pytanie od dawna zadają sobie wszyscy fani kanapki, która stała się symbolem zimy. Sieć restauracji McDonald's ma w swojej ofercie wiele kanapek, jednak żadna z nich nie wzbudza takiej ekscytacji, jak właśnie Drwal. Charakterystyczny burger z rozpływającym się panierowanym serkiem to widok, na którego wspomnienie ślinka aż cieknie. O fenomenie Drwal świadczą kolejki w pierwszych dniach od jego oficjalnego debiutu w ofercie, jak również powstające co roku petycje, których celem jest nakłonienie właścicieli sieciówki, by wprowadzili kanapkę na stałe do oferty. To jednak wydaje się być niemożliwe. Za pośrednictwem mediów społecznościowych McDonald's oficjalnie zapowiedziano powrót Drwala w 2022 roku. Nie będziecie mocno zaskoczeni!

Drwal w domu - jak zrobić popularną kanapkę? Przepis jest prosty

Julia Żugaj vs. HITY 2000

Kiedy Drwal w McDonald's 2022/23?

Jeśli śledzicie ESKA.pl, nie będziecie mocno zaskoczeni. Właściwie jako pierwsi, powołując się na własne wyliczenia, poinformowaliśmy was o powrocie Drwala w środę, 23 listopada. Informacja ta znalazła swoje potwierdzenie w mediach społecznościowych McDonald's. Osoby zajmujące się prowadzeniem konta sieciówki na Instagramie zamieściły odpowiedź do komentarza jednego ze zniecierpliwionych wielbicieli tejże kanapki.

Jest bardzo wysoka szansa, taka na 99,99%, że od środy - napisano w odpowiedzi na pytanie, kiedy pojawi się Drwal.

Fani już są wyrażają swoją gotowość na długie stanie w kolejce!

Sonda
Czy czekasz na Drwala?