Ochman odkryciem 2021 roku? Fani zachwyceni nominacją w Bestsellerach Empiku!

2022-01-13 9:39
Ochman odkryciem 2021 roku? Nominacja w Bestsellerach Empiku!
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Ochman odkryciem 2021 roku?

Krystian Ochman po zwycięstwie w The Voice of Poland 11, w 2021 roku, dzielił się z nami singlami zwiastującymi debiutancki album. Gdy już wydał krążek zatytułowany Ochman odniósł z nim duży, jak na debiutanta, sukces. Teraz czas zbierać plony ciężkiej pracy, jaką włożył w ostatnich miesiącach. Czy zdobędzie nagrodę Odkrycia Roku? Poznajcie szczegóły już teraz.

Bestsellery Empiku 2021 - Ochman jednym z nominowanych do nagrody w kategorii Odkrycie Roku. Jury, w którym zasiadają: Hanna Raniszewska (Hania Rani), Mela Koteluk, Marcin Wojciechowski, Anna Maria Żurek i Dominik Sadowski doceniło twórczy fenomen Ochmana i fakt, że w minionym roku szczególnie zaznaczył swoją obecność w świecie muzyki. Debiutancka płyta Krystiana Ochmana to jedna z ciekawszych pozycji w kategorii pop w tym roku. Wokalista posiadający interesujące muzyczne korzenie - dziadek słynny śpiewak operowy, ojciec współtworzył zespół Róże Europy, zaproponował jako główny punkt programu mariaż swojego klasycznie szkolonego głosu z syntetycznymi brzmieniami (producent @atutowy to drugi bohater tego albumu). I to zagrało. Nominowanych do Literackich, a także Muzycznych i Filmowych Odkryć Empiku łączy odważna i oryginalna wizja artystyczna, zmieniająca optykę patrzenia na świat i wyznaczająca możliwe kierunki rozwoju rodzimej kultury. Celem tego wyróżnienia jest promocja utalentowanych twórców i poszerzanie grona ich dotychczasowych odbiorców. 

Eurowizja 2022 - krajowe preselekcje wyłonią reprezentanta Polski. Znamy datę!

Krystian Ochman skromnie o debiutanckim albumie i szczerze o Eurowizji!

Ochman - kiedy wyniki na Bestsellery Empiku?

Laureatów Odkryć Empiku 2021 poznamy podczas gali finałowej Bestsellerów Empiku 15 lutego 2022 roku. To będzie porywająca opowieść o sile kultury i twórczego talentu. Wydarzenie jak co roku będzie śledzić kilka milionów widzów w telewizji TVN oraz w streamingu w kanałach social media (FB, IG, Tik Tok, YT) i na stronie Empik.com oraz w aplikacji Empik. 

Ochman - kim jest?

Ochman urodził się i wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy dziadek wysłuchał jego występu, zasugerował pomysł podjęcia studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach.

Krystian Ochman z pomysłem, który wypalił. Recenzja płyty Ochman

Obok zdolności wokalnych, Krystian jest również instrumentalistą. Gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w procesie twórczym podczas produkcji swojego materiału muzycznego.

Ochman - koncerty ZIMA 2022. Kiedy i gdzie wystąpi Krystian Ochman? [DATY, MIASTA]

Sonda
Ochman na Eurowizji 2022 - to dobry pomysł?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze