Nowości Muzyczne 2023: Baranovski nie mówi ostatniego słowa! Artysta chce być sobą

i

Autor: Dagmara Szewczuk @dagsoon Nowości Muzyczne 2023: Baranovski nie mówi ostatniego słowa! Artysta chce być sobą

Nowości Muzyczne 2023: Baranovski nie mówi ostatniego słowa! Artysta chce być sobą

2023-03-23 10:43

Właśnie minęło 5 lat od premiery Dymu, pierwszego radiowego przeboju Baranovskiego i jego pierwszego singla nagrodzonego Złotą Płytą. Jeszcze większymi hitami stały się kolejne piosenki: Luźno, Zbiór, Nie mamy nic i przede wszystkim uhonorowane Diamentem Lubię być z nią, które do dziś wyświetlone zostało na YT ponad 60 milionów razy. Jak brzmi nowa piosenka tego artysty? Przekonajcie się słuchając jej już teraz.

Nowości Muzyczne 2023: Sukcesy przebojowych singli przełożyły się na rezultaty obu wydanych przez Baranovskiego albumów: debiutancki Zbiór z 2019 roku pokrył się Złotem, wydana dwa lata później płyta Baranovski 2 uzyskała status Platynowej. Jeszcze nie mówię ostatniego słowa, śpiewa BARANOVSKI na swoim najnowszym singlu. I dodaje, że chce więcej.

Baranovski - piosenka Chcę być sobą

Chcę być sobą to druga po ubiegłorocznym Jokerze zapowiedź trzeciego albumu wokalisty, muzyka i songwritera. Nowoczesna przebojowa produkcja puszczająca delikatnie oko do brzmień z lat 80. to tym razem wspólne dzieło BARANOVSKIEGO i znanego pod pseudonimem DrySkull Roberta Krawczyka, od wielu lat producenta piosenek Mroza.

David Guetta przeniósł rapowy hit do klubu. Tak brzmi festiwalowa wersja Players!

David Guetta królem radiowych hitów! Te kawałki z siedmiu płyt są nieśmiertelne

Sam Baranovski tak mówi o swojej najnowszym singlu:

Napisałem piosenkę podsumowującą pewien etap w życiu. Wspominając miniony czas, który wiele razy pokazał gdzie jest moje miejsce, a gdzie go nie ma, znalazłem odpowiedź na wiele nurtujących pytań. Znalazłem ją w jednym zdaniu pełnym akceptacji i zrozumienia: Ponad wszystko chcę być sobą.

Do piosenki powstał klip w reżyserii Michała Sierakowskiego. To już jego trzecia realizacja dla Baranovskiego , po teledyskach do Nie mamy nic oraz  Jokera.

Nowości Muzyczne 2023 - NOWE HITY, GORĄCE PREMIERY, PŁYTY i ZAPOWIEDZI

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE