Nowości Muzyczne 2022 - oskar i jego sukces to kolejna z odsłon zdolnego artysty!

2022-05-24 13:01
Nowości Muzyczne 2022 - oskar i jego sukces to kolejna z odsłon zdolnego artysty!
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Nowości Muzyczne 2022 - oskar i jego sukces to kolejna z odsłon zdolnego artysty!

oskar to młody wokalista, który wypłynął do szerokiej publiczności utworami klublove, niebo oraz vibe80, wykazując się niezwykłą melodyjnością oraz wyczuciem przy konstruowaniu refrenów. Mimo niewielkich liczb, jego wokal wzbudził już zainteresowanie kilku stacji radiowych, które widzą w nim przyszłego twórcę wielkich śpiewanych hitów. Najnowszy numer ze swoim wpadającym w ucho refrenem jest tego najlepszym przykładem.

Nowości Muzyczne 2022: Młody i utalentowany oskar nie zatrzymuje ruchów muzycznych po zeszłorocznej premierze epki niebo i prezentuje kolejny po 22 singiel z nadchodzącego materiału. sukces jest klubowym bangerem nawiązującym do jednego z popularniejszych numerów artysty, imprezowego klublove.

Gromee o singlu nagranym razem z rumuńską gwiazdą ANTONIĄ

oskar - piosenka sukces

To kolejny z serii singli zapowiadających nowe ruchy we współpracy z Universal Music Polska. Nowy numer został przyozdobiony video-shootem autorstwa niezawodnego teamu @wideokompozycje. Już na wiosnę fani otrzymają pełnoprawny, solowy materiał od oskara, wzbogacony zarówno nowymi, jak i znanymi już brzmieniami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze