Nowości Muzyczne 2022: Nocne życie Sylvii Novak - artystka prezentuje kolejną piosenkę!

2022-06-21 14:24
Nocne życie Sylvii Novak
Autor: materiały prasowe Nocne życie Sylvii Novak

W swojej najnowszej piosence młoda wokalistka Sylvia Novakeksploruje pełne kolorowych świateł i neonów ulice Warszawy oraz elektroniczne brzmienia. Singiel perfekcyjnie oddaje klimat wakacyjnych wieczorów w wielkim mieście. Przekonajcie się sami słuchając utworu Nocne Życie - piosenkarka naprawdę się popisała!

Światła miast to nowy singiel Sylvii Novak, który powstał we współpracy z Mikołajem Trybulcem. Opowieść o ghostingu – przelotnych i pozornych relacjach, które według Sylvii są coraz częstszym zjawiskiem. Współautorem tekstu jest TriKu (Tomasz Kulik), z którym Sylvia współpracowała także przy singlu Me gusta. Muzycznie utwór to elektroniczny pop, który idealnie wpisuje się w letni klimat. Utwór w warstwie lirycznej jest opowieścią o relacjach, które trwają bardzo krótko i kończą się zanim dwie osoby zdążą się bliżej poznać.

Sylwia Nowak - wiek, wzrost, mąż, Me Gusta, aktorka, piosenki, Instagram

Kaja Gniecioszek - Głowa do góry | SuperNova Live

Światła miast mówi o zjawisku ghostingu, które zauważam od pewnego czasu i które mnie porusza. Krótki termin ważności relacji, odchodzenie zamiast próby porozumienia – to coś, co staje się poniekąd normą i co według mnie nie jest dobre. Dlatego postanowiłam się w tej kwestii wypowiedzieć, ale kontrastując niełatwy temat lżejszą melodią. Lubię takie nieoczywiste połączenia, bo dzięki temu melodia sprawia, że na chwilę zapominamy o tym co boli i co nas czasem przerasta. – dodaje Sylvia

Do utworu powstał klip do którego choreografię przygotował Tomek Nakielski, z którym Sylvia na co dzień trenuje taniec, a sam klip zrealizowała ekipa WOW Pictures, która realizowała również klip Me Gusta w 2020 r.

Sylvia Novak - kim jest?

Sylvia Novak – piosenkarka, aktorka, której muzyka towarzyszy od dzieciństwa. Ukończyła I st. Szkoły Muzycznej w klasie fortepianu im. Grażyny Bacewicz w Radomsku. Uczęszczała także do „Szkoły piosenki” Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego, a także do „AktoRstudio” Romy Gąsiorowskiej, w której pracowała nad śpiewem z Leną Frankiewicz. Od 5 lat uczy się śpiewu u Ani Bajak w „Szkole gospel”. W marcu 2022 roku była uczestniczką Campu Songwriterskiego w Portugalii, organizowanego przez Fundację Music Export Poland wraz z takimi artystami z Polski jak: Swiernalis i TYNSKY. Dzięki temu doświadczeniu udało się  Sylvii nawiązać relacje z producentami z Francji,Portugalii i Berlina, z którymi obecnie pracuje nad materiałem na pierwszą płytę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze