Nocne życie Sylvii Novak

i

Autor: materiały prasowe Nocne życie Sylvii Novak

Nowości Muzyczne 2022: Nocne życie Sylvii Novak - artystka prezentuje kolejną piosenkę!

2022-06-21 14:24

W swojej najnowszej piosence młoda wokalistka Sylvia Novakeksploruje pełne kolorowych świateł i neonów ulice Warszawy oraz elektroniczne brzmienia. Singiel perfekcyjnie oddaje klimat wakacyjnych wieczorów w wielkim mieście. Przekonajcie się sami słuchając utworu Nocne Życie - piosenkarka naprawdę się popisała!

Światła miast to nowy singiel Sylvii Novak, który powstał we współpracy z Mikołajem Trybulcem. Opowieść o ghostingu – przelotnych i pozornych relacjach, które według Sylvii są coraz częstszym zjawiskiem. Współautorem tekstu jest TriKu (Tomasz Kulik), z którym Sylvia współpracowała także przy singlu Me gusta. Muzycznie utwór to elektroniczny pop, który idealnie wpisuje się w letni klimat. Utwór w warstwie lirycznej jest opowieścią o relacjach, które trwają bardzo krótko i kończą się zanim dwie osoby zdążą się bliżej poznać.

Sylwia Nowak - wiek, wzrost, mąż, Me Gusta, aktorka, piosenki, Instagram

Kaja Gniecioszek - Głowa do góry | SuperNova Live

Światła miast mówi o zjawisku ghostingu, które zauważam od pewnego czasu i które mnie porusza. Krótki termin ważności relacji, odchodzenie zamiast próby porozumienia – to coś, co staje się poniekąd normą i co według mnie nie jest dobre. Dlatego postanowiłam się w tej kwestii wypowiedzieć, ale kontrastując niełatwy temat lżejszą melodią. Lubię takie nieoczywiste połączenia, bo dzięki temu melodia sprawia, że na chwilę zapominamy o tym co boli i co nas czasem przerasta. – dodaje Sylvia

Do utworu powstał klip do którego choreografię przygotował Tomek Nakielski, z którym Sylvia na co dzień trenuje taniec, a sam klip zrealizowała ekipa WOW Pictures, która realizowała również klip Me Gusta w 2020 r.

Sylvia Novak - kim jest?

Sylvia Novak – piosenkarka, aktorka, której muzyka towarzyszy od dzieciństwa. Ukończyła I st. Szkoły Muzycznej w klasie fortepianu im. Grażyny Bacewicz w Radomsku. Uczęszczała także do „Szkoły piosenki” Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego, a także do „AktoRstudio” Romy Gąsiorowskiej, w której pracowała nad śpiewem z Leną Frankiewicz. Od 5 lat uczy się śpiewu u Ani Bajak w „Szkole gospel”. W marcu 2022 roku była uczestniczką Campu Songwriterskiego w Portugalii, organizowanego przez Fundację Music Export Poland wraz z takimi artystami z Polski jak: Swiernalis i TYNSKY. Dzięki temu doświadczeniu udało się  Sylvii nawiązać relacje z producentami z Francji,Portugalii i Berlina, z którymi obecnie pracuje nad materiałem na pierwszą płytę.