Nowości Muzyczne 2021: Szymi Szyms pokazuje Brzydkie i zapowiada drugi album!

2021-10-18 15:39
Nowości Muzyczne 2021: Szymi Szyms pokazuje Brzydkie i zapowiada drugi album!
Autor: QueQuality Nowości Muzyczne 2021: Szymi Szyms pokazuje Brzydkie i zapowiada drugi album!

Na oficjalnym kanale QueQuality ukazał się nowy teledysk Szymiego Szymsa. Brzydkie to tytułowy singiel zapowiadający drugi solowy album artysty. Poznajcie szczegóły już teraz.

Szymi Szyms zadebiutował w czerwcu 2020 roku albumem Tokio Hotel wydanym nakładem QueQuality. Na płycie raper w ekshibicjonistyczny sposób opowiadał o swoim życiu: marzeniach, upadkach i relacjach. Brzydkie daje nam przedsmak, czego możemy spodziewać się po jego drugiej płycie, przekaz znów jest bardzo bezpośredni i nie ma tu miejsca na owijanie w bawełnę. Teledysk do tytułowego singla z gościnnym udziałem ZetHa dostępny jest na oficjalnym kanale QueQuality oraz poniżej na ESKA.pl.

Pogadane z Darią! Szczery wywiad o muzyce, planach i karierze

Szymi Szyms - piosenka Brzydkie

Premierę teledysku poprzedziła publikacja tajemniczej strony internetowej brzydkie.com. Na www znajdowała się układanka, której rozwiązanie prowadziło do wskazówki, jaką był licznik. Strona, w zmienionej obecnie formie, jest nadal aktywna. Wraz z premierą teledysku na QueShop.pl wystartował limitowany preorder albumu Brzydkie dostępny w kilku wariantach. Jednym z nich jest ograniczony zaledwie do 100 egzemplarzy PREMIUM BOX wzbogacony o figurkę, bonusowy materiał muzyczny, nową wersję plakatu oraz dodatkowe vlepki.

Premiera drugiego solowego albumu Szymiego Szymsa planowana jest na przełom 2021/ 2022 roku. Więcej szczegółów poznamy wkrótce.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze