Nowości Muzyczne 2021: FANKA zabiera nas na Santorini! Romantyczny utwór dla ukochanego

2021-10-07 13:27
Nowości Muzyczne 2021: FANKA zabiera nas na Santorini! Romantyczny utwór dla ukochanego
Autor: E-Muzyka Nowości Muzyczne 2021: FANKA zabiera nas na Santorini! Romantyczny utwór dla ukochanego

FANKA, czyli Anna Wójcik, jedna z najpopularniejszych muzycznych Youtuberek w Polsce, prezentuje kolejny autorski singiel. Po utworze Będzie co będzie, przychodzi czas na piosenkę zatytułowaną Santorini. Posłuchajcie jej premierowo i zobaczcie teledysk już teraz.

Anna Wójcik, znana jako FANKA, to ambitna artystka o niebanalnym guście muzycznym i charyzmatycznej osobowości, która w zaledwie dwa lata zbudowała jeden z największych muzycznych kanałów na polskim YouTube, a także ogromną społeczność stałych widzów, którzy czekają na każdy kolejny jej muzyczny projekt. Stworzyła swój oryginalny styl, przerabiając znane piosenki w mashupy, które na YouTube osiągnęły rekordowe milionowe wyświetlenia. Kanał Fanki na YT łącznie wygenerował przeszło 50 milionów wyświetleń. Artystka prowadzi również fanpage na Facebooku FANKA, gdzie jej muzyczne poczynania śledzi ponad 250 tysięcy użytkowników.

Fanka w ostatnim czasie intensywnie pracowała nad nowymi, autorskimi singlami, spędzając długie godziny w studiu nagraniowym, w asyście wielu zdolnych i utytułowanych producentów. Widzowie pokochali wyjątkowy i charakterystyczny wokal Ani, dlatego jej dwie autorskie piosenki również osiągnęły milionowe wyświetlenia. Po świetnie przyjętym singlu Będzie co będzie (ponad milion odtworzeń na YouTube), Fanka nie zwalnia tempa i ma dla swoich fanów zupełnie nową piosenkę.

Daria od Love Blind zawładnęła sceną! Zobaczcie kulisy ESKA Live

Fanka - piosenka Santorini

Singiel Santorini powstał we współpracy z producentem Mike'em Johnsonem, z którym Ania stworzyła swoje największe youtubowe hity. Utwór jest pewnego rodzaju listem miłosnym artystki do jej chłopaka - był niespodziankowym prezentem na jego urodziny.

Fanka mówi nam: 

Santorini to bardzo osobisty dla mnie utwór. Po czterech latach związku zdecydowałam, że to najwyższy czas, żeby stworzyć coś specjalnego dla mojej drugiej połówki. Bardzo się cieszę, że mogłam sprawić tak przyjemną niespodziankę mojemu chłopakowi. Zobaczyć jego reakcję i emocje w momencie, gdy usłyszał utwór, było bezcenną i piękną chwilą.

Najnowsze