Nowości Muzyczne 2018 - OneRepublic łapią łączność z fanami!

2018-06-27 17:23
Nowości Muzyczne 2018 - OneRepublic łapią łączność z fanami!
Autor: fot. okładka singla Connection Nowości Muzyczne 2018 - OneRepublic łapią łączność z fanami!

Connection to nowy singiel OneRepublic! O czym jest utwór i jak brzmi? Przekonajcie się na ESKA.pl

OneRepublic, zaledwie kilka dni po opublikowaniu teledysku do utworu Start Again, zaprezentowali premierowy utwór Connection. Grupa dowodzona przez Ryana Teddera wydała utwór Connection tuż przed początkiem letniej trasy koncertowej. Zagra jako support Zac Brown Band w kilku miastach w Stanach. Czy to jeden z hitów lata 2018? Oceńcie to już teraz!

OneRepublic nowa piosenka - Connection

Connection opowiada o próbie nawiązania relacji z innymi ludźmi - wyjaśnił wokalista w rozmowie z Beats 1. OneRepublic to stali goście list przebojów od czasów debiutanckiego Dreaming Out Loud w 2007 roku. Na albumie znalazł się wielki hit Apologize. Wydany dwa lata później Waking Up przyniósł takie single jak All the Right Moves, Secrets i Good Life, natomiast na Native (2013) znalazł się Counting Stars.

 

Dyskografię OneRepublic zamyka Oh My My. Zespół nagrał na potrzeby soundtracku do serialu Trzynaście powodów utwór Start Again. Gościnnie w kawałku pojawia się Logic.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze