Nowości Muzyczne 2016 - grudzień w rytmie gorących premier!

2016-12-08 12:06
Nowości Muzyczne 2016 - grudzień w rytmie gorących premier!
Autor: fot. YouTube/AlvaroSolerVEVO screen z teledysku Alvaro Soler - Libre ft. Monika Lewczuk

Nowości Muzyczne 2016 na grudzień prezentujemy na ESKA.pl! Przekonajcie się, które hity podniosą temperaturę za oknem i tym samym będą rządzić na listach przebojów jeszcze w 2016 roku!

Nowości Muzyczne 2016 - grudzień będzie bardzo gorący! Oczywiście pod względem muzycznym i o tym przekonajcie się już teraz na ESKA.pl. Podrzucamy wam listę, na której znajdziecie nowe hity Eski oraz utwory, które wkrótce podbiją listy przebojów 2016. Zapewniamy, że wiele naszych propozycji sprawdzi się podczas imprezy sylwestrowej. 

Nowości Muzyczne 2016 grudzień - hity, piosenki

Czas na ostatnie nowości muzyczne 2016 w grudniu. Rok ten stał na bardzo wysokim poziomie, co wkrótce podsumujemy na ESKA.pl i w Radiu ESKA. Co przyniesie świąteczny miesiąc? Otóż jeszcze przed 2017 rokiem będziemy świadkami zaciętej rywalizacji na listach przebojów. W rolach głównych m.in.: Alan Walker, Robin Schulz, Matthew Koma, Neiked oraz Alvaro Soler z Moniką Lewczuk!

Która z nowości muzycznych 2016 na grudzień jest najlepsza? Oczywiście dajcie znać w komentarzach pod artykułem.

  • Alan Walker - Alone

 

  • Robin Schulz feat. David Guetta & Cheat Codes - Shed A Light

 

  • Matthew Koma - Kisses Back

 

  • Alvaro Soler feat. Monika Lewczuk - Libre

 

  • The xx - On Hold

  • Sean Paul feat. Dua Lipa - No Lie

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze