Nowości muzyczne 2015: nowa płyta Kelly Clarkson. Sprawdź szczegóły! [AUDIO]

2015-02-04 12:30

Nowości muzyczne 2015: nowa płyta Kelly Clarkson ukaże się już na wiosnę! Sprawdź szczegóły, zobacz tracklistę, datę premiery i posłuchaj pierwszego singla - Heartbeat Song!

Nowości muzyczne 2015: "Piece by Piece", tak nazywać się będzie nowy, szósty w karierze album Kelly Clarkson. Artystka zaskoczyła swoich fanów szybkim powrotem do nagrywania po tym jak w czerwcu 2014 roku urodziła swoje pierwsze dziecko.

Nad albumem Kelly Clarkson pracuje między innymi Audra Mae, współtwórczyni sukcesu hitu "Addicted To You" Avicii'ego. Tak, to ta Pani z wokalem podobnym do Lany Del Rey ;)

Tracklista: 13. piosenek pojawi się na standardowej wersji płyty:

1. Heartbeat Song
2. Invincible
3. Someone
4. Take You High
5. Piece by Piece
6. Run Run Run
7. I Had a Dream
8. Let Your Tears Fall
11. Tightrope
10. War Paint
11. Dance With Me
12. Nostalgic
13. Good Goes the Bye

Wersja deluxe będzie rozszerzona o 3 dodatkowe piosenki:

1. Bad Reputation
2. In the Blue
3. Second Wind

Z kolei na stronie: http://piecebypiece.kellyclarkson.com/ znajdziemy już oficjalne teksty piosenek do dziewięciu numerów z albumu.

CZYTAJ TAKŻEFrozen Fever czyli Gorączka Lodu. Nowy film z bohaterami Krainy Lodu!

Premiera albumu zapowiedziana jest na 3 marca 2015 roku. Pierwszy singiel, to naprawdę bardzo dobra zapowiedź nowego dzieła amerykańskiej wokalistki. Numer ten, to "Heartbeat Song". Zdecydowanie nowy album przesłuchamy bardzo dokładnie "Piece by Piece", czyli "kawałek po kawałku".
RW

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze