Nowości Muzyczne 2015: DJ Antoine & Akon - Holiday. Zobacz na ESKA.pl!

2015-09-08 17:26

Wakacje co prawda już się skończyły, ale artyści postanowili zrobić dużą niespodziankę swoim fanom. W sieci pojawił się teledysk, w którym gościnnie pojawia się dawno nie widziany Akon. Obejrzyj teledysk i poczuj Holiday tej jesieni!     

Szwajcarski producent muzyki house znany bardziej pod pseudonimem DJ Antoine w te wakacje podbijał listy przebojów utworem Holiday. Gościnnie w tym utworze pojawił się Akon, o którym przez jakiś czas słuch zaginął.

Dzięki jakiemu hitowi zasłynął DJ Antoine?

Przypomnijmy, że ten 40-letni DJ i producent zasłynął dopiero w 2011 roku wydając przebój wakacji zatytułowany „Welcome to St. Tropez”. Dopiero, ponieważ aktywny muzycznie jest od 1995 roku. Ma na koncie 8 oficjalnie wydanych albumów studyjnych, a wraz z nimi wiele dobrze przyjętych przez słuchaczy utworów. Warto dodać, że Szwajcar kilka razy wystąpił dając show w największych klubach w Polsce!

 

DJ Antoine wakacyjny klip na jesień:

Antoine Konrad, bo tak naprawdę nazywa się DJ Antoine postanowił przedłużyć wakacje. Przynajmniej tym, którzy do nauki wrócili od 1 września. Artysta wspólnie z Akonem zaprezentował wideo do hitu Holiday. Kawałek jest zapowiedzią kolejnego 9. w karierze wydawnictwa, który zatytułowany będzie "We Are the Party". Piękne ujęcia widoczne w teledysku zostały nakręcone w Cannes i Monaco. Dodatkową atrakcją są znane z Formuły 1 uliczki, po których przemieszczają się artyści. To pierwszy od dawna projekt, w którym oglądamy Akona! Dobrze go widzieć i słyszeć w dobrej formie ;)

 

RW